Gezenbilir 1. Dalış Organizasyonu???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan paramedik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,190

paramedik

Kamp II
Sevgili dalıcı arkadaşlarım. GZ'de diğer konu başlığındaki üyeler ortak organizasyon yapıyorlar. Dalgıçlar olarak biz de bir etkinlik yapsak? Seviyeye göre ülkemizin iyi ve dalınması gerekn batık, mağara, resiflerine dalış yapsak iyi olmaz mı? Foruma üye dalış okulu sahipleri de bizlere bu konuda yardımcı olup farkındalık yaratabilirler.
Tabiyki sevgili Seval ilk taşım da sana... En aktif üyelerden biri olarak sen ön ayak olabilir misin?

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 1. Dalış Organizasyonu???

::smiley:
Forumun çok yavaş açılıyor olmasından sebep çoğu zaman sabredemeyip kapatıyorum.
O yüzden başlığı farketmemişim.
Anca gördüm, ama geç kalmış sayılmayız.
Bu hafta sonu 5 arkadaş İbrice' de dalış yaptık.
Eylül' de tekrar gidebiliriz.
Planlayıp burada paylaşalım, ne dersiniz ?

bayramda ALLAH izin verirse ibricedeyim ekip olarak gidiyoruz , bayramda gelen olursa siyah mat,GC yi limanda görürseniz sahibi benim.

bayayhan' Alıntı:
bayramda ALLAH izin verirse ibricedeyim ekip olarak gidiyoruz , bayramda gelen olursa siyah mat,GC yi limanda görürseniz sahibi benim.

Bayram son gün yada çarşamba+perşembe bende İbrice'deyim İnşaAllah...

Ekipten kasıt ne, hangi dalış merkezi ile irtibattasınız orda?

memnun oldum görüşmek üzere. :smiley:
ekipten kastım sürekli takıldımız arkadaşlarımız var offroad ,dalış , paraşüt, vs hep beraber yaptığımız arkadaş topluluğu , kardeşten öte hepsi kafadengi arkadaşlar ,işte böyle bir ekip , hemen hemen hepimizin kendi malzemesi var gittiğimiz yerde yalmızca tüp ve tekneyi kiralıyoruz, eğitmenimiz bile ekibin içinden rüştü demirkol, bütün işlerimizi kendi içimizde halleden garip bir topluluğuz.

karşılaşamadık sizinle ama biz limanın karşı tarafında 6 çadırlık bir otağ kurduk, sahilden dalış yaptık öğrencilerimiz vardı onların eğitimi falan filan derken bitti , çok yorulduk ama çokda eğlendik.

valla 1 hafta önce majestik batığı için özel izinler falan alınmıştı dalacaktık sezonu bitirecektik kendimiz için ama hava muhalefeti yüzünden dalamadık sezonumuzu kapattık, ama kendi aramızda teorik eğitim ,dalış üzerine fikir alışverisi gibi aktivitelere devam...
dalış işi gerçekten yüksek bilgi ve disiplin gerektiriyor dalışta bazı kuralları temel alışkanlık haline getirmek ve sürekli nefes alıp verir gibi uygulmak şart, ufacık bir hata bile sakat bırakır yada öldürür. bu yüzden ciddiye almak lazım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.