Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 165
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,278
Ynt: Gezenbilir 3. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (29 Ağustos 2009)

mavimor mustafa bey resimleriniz muhteşem gerçektende ayrıca manzara seçimi bir o kadarda harika ellerinize sağlık sayenizde gelemiyenler resimlerde yaşama fırsatı bulucaklar umarım.

Etiketler

Rahatsızlığıma rağmen inat edip geldim geziye fakat baş dönmem yüzünden grubumdaki arkadaşlarıma pek yardımcı olamadım, özür diliyorum...

Yeni katılan arkadaşlar tekrar hoşgeldiniz Gezenbilir'e. :smiley:

İlgi gösteren ve katılan herkese teşekkürler.

:smiley: :smiley: :smiley:duymazmıyım hasancgm cj ıle haftanın uc gunu arazıde ::smiley: daha ne ıstersınkı hayattan hasancgm gezılere ramazandan sonra ınsallah bızde katılacagız ayrıca resımler harıka emınonune kadar gelmıssınız

bir kaç fotoğrafta ben yükleyeyim istedim ama sanırım 20 mesaj sınırından yahut daha fazladır emin değilim seçilecek albümleri göremiyorum :(

# kudret' Alıntı:
bir kaç fotoğrafta ben yükleyeyim istedim ama sanırım 20 mesaj sınırından yahut daha fazladır emin değilim seçilecek albümleri göremiyorum :(

20 mesaj sınırı diye bir kuralımız yok fotoğraf yüklemek için.

Öncelikle albüm oluşturmanız gerekiyor. Fotoğrafları yüklerken de o albümü seçeceksiniz.

Galeri kullanımı için,
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=35844.0

eLf' Alıntı:
Rahatsızlığıma rağmen inat edip geldim geziye fakat baş dönmem yüzünden grubumdaki arkadaşlarıma pek yardımcı olamadım, özür diliyorum...

Yeni katılan arkadaşlar tekrar hoşgeldiniz Gezenbilir'e. :smiley:

İlgi gösteren ve katılan herkese teşekkürler.

Olurmu Elif daha ne yapacaksın herbirimizle hemen hemen ilgilendin... Özürü kabul etmiyoruz... :smiley:

bunu yüklediğime kızıcaksın ama :smiley: :'(

IMGP0129.JPG

IMGP0094.JPG

IMGP0201.JPG

IMGP0147.JPG

IMGP0249.JPG

eLf' Alıntı:
20 mesaj sınırı diye bir kuralımız yok fotoğraf yüklemek için.

Öncelikle albüm oluşturmanız gerekiyor. Fotoğrafları yüklerken de o albümü seçeceksiniz.

Galeri kullanımı için,
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=35844.0

resimleri yükledim şuan ancak etkinliğin albümüne değil, bir kaç kez okumama rağmen şu adımda bende aşağıdaki resimde yer alan kategoriler görünmüyor.

index.php

yahut hala daha uyumadığımdan gözümden kaçan birşeyler var. ama derseniz ki öyle yada böyle galeri de bulunması yeterli, benim açımdan problem yok.

merhabalar günaydınlar herkese

maşallah kimse uyumuyor galiba :smiley:

geziye katılan ve geceyi organize ederek harika geçmesine vesile olan herkese cok teşekkür ederim. cok harika bir gün geçirdim.
hastalığına rağmen bizi koruyup kollayan. bizi terk etmeyen grup liderimize alkışlar:smiley:)

ayrıca geceyi bu kadar kalabalık bir grubun bitirecegine belkemiyordum. herkesi ayrıca tebrik ediyorum özellikle pes etme noktasına gelipte pes etmeyen arkadaşları :smiley:))

umarım yeni gezilerde tekrar görüşürüz.

hasan sende uyu artık:smiley:)))

hasanfb' Alıntı:
Ümit şimdi eve geldim uyuyacağım 26 saat olmuş ayaktayım halen..Aramızda olman çok iyi oldu ayağına sağlık... :smiley:

sizlerle olmaktan ben mutluk duydum. katılmama iyiki bir şekilde vesile oldun.
bende simdi internetten cj ve suzuki bakıyordum:smiley:))

emeği gecen herkese teşekkür ederim çok keyifli bir gezdi idi benim için gördüğüm kadarı ilede herkes gayet memnun ayrıldı umarım bir sonraki organizasyonda herkesle tekrar görüşürüz

Bu geziye katılmama vesile olanlara teşekkür ediyorum

Keyifli ve güzel bir geziydi

Gezenbilir yonetiminde ki arkadaslar cok guler yuzlu ve ilgiliydi

Bilmedigim ve benim için sıkıntı olan bir konuda bilgilerini esirgemeyip paylaşan arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum

Fotoğraflar çok net olmasa da paylaşıyorum

DSC_2514.JPG

DSC_2523.JPG

DSC_2533.JPG

DSC_2541.JPG

DSC_2542.JPG

DSC_2604.JPG

DSC_2588.JPG

DSC_2585.JPG

DSC_2569.JPG

DSC_2560.JPG

DSC_2772.JPG

DSC_2773.JPG

DSC_2781.JPG

DSC_2770.JPG

DSC_2653.JPG

DSC_2651.JPG

DSC_2648.JPG

DSC_2646.JPG

İlk fotoğraflar gelmeye başladı. Yorgun bir halde yüklediğiniz için teşekkürler :smiley: Biliyoruz ki sayfalar dolusu fotoğraf yüklenecek. Uyuyup dinlenmenizi bekliyoruz :smiley:
Beşiktaş 1 vapuru çok hoş görünüyor :smiley:

Sizlerle aynı saatlerde Sultanahmet civarında olmama rağmen bu seneki geziye katılamadım :(Umarım seneye ki gezi de ben de olacağım..Eminim ki daha önce gidenler için tatlı bi deja vu, ilk defa gidenler için de unutulmaz bir etkinlik olmuştur ;)
Fotoğraflarınızı bekliyoruz ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR