Gezenbilir Adana Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,752
Ynt: Gezenbilir Adana Grubu

Ad - Soyad: Servet Öncel

Doğum Tarihi ve Yeri:

Memleket:

Semt: İncirlik civarı

Mesleği: Emekli memur

İlgi Alanı: Avcılık, balıkçılık, kamp, yürüyüş, off-road, arazide köz çayı içmek, hoşuma giden ve gücümün yettiği tüm spor dalları.

Araç: Suzuki Samurai

Not: Ömrüm yettiğince yukarıda saydığım spor dallarıyla uğraşmak istiyorum. Çünkü annem beni bir daha doğurmaz.

Etiketler

Ad - Soyad: Selçuk RAHATLAR

Doğum Tarihi ve Yeri: 1982

Memleket: ADANA

Semt:Yüreğir

Mesleği:Servis danışmanı

İlgi Alanı: Kampçılık, fotoğrafçılık sualtı su üstü, trekking, dalış scuba,zıpkın, balık avı , offroad,vs.....

Araç:Nıssan terrano.2.7tdi

Her ne kadar pek fırsatım olmasa da beni de ekleyebilirsiniz,1997 opel frontera A adana-güzelyalı, memleket mersin-silifke 1969,devlet memuru,en son taşucu nda taşucu kum mahallesinde ön çekerlerim arıza yaptı.Doğa ile ilgili her şey ilgi alanım

Ad - Soyad: Hakan USLU

Doğum Tarihi: 1991
Memleket: ADANA

Semt:Yüreğir

Mesleği: Öğrenci

İlgi Alanı: Kampçılık, trekking, yamaç paraşütü, serbest paraşüt.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri