Gezenbilir Erzurum Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,278

GEZENBİLİR

Admin
Web
www.gezenbilir.com
<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=35440">fikretkaya</a> - Fikret Kaya

<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=15218">alperhoca</a> - Alper Koçak

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Erzurum Grubu

Ad - Soyad: Fikret Kaya

Doğum Tarihi ve Yeri: 1971 - Erzurum

Memleket: Erzurum

Semt: Yakutiye

İlgi Alanı: Off-road, kayak.

Not: Benden başka yok galiba :(

Ad - Soyad: Alper Koçak

Doğum Tarihi ve Yeri: 1975 - Samsun

Memleket: Mersin

Semt: Gez

İlgi Alanı: Kayak, snowboard, gezi, model uçak, hertürlü spor.

Not: Pek kalabalık olmasakta 2 kişi, 1 kişiden iyidir :smiley:

atilla dinç gümüşhane kelkitliyim erzurumda oturuyorum. arkadaşlar merhaba 3 kişiyiz artıkınn :smiley::smiley::smiley:

arkadaşlar yanlız değilsiniz aha bende geldim..

Akrep

Ad - Soyad: -gokhan karabıyık
Doğum Tarihi ve Yeri: 1983 - ordu /ünye
Memleket: ünye

Semt: askale
İlgi Alanı: ofroad -avcılık -racıng motorsıklet-sebest ve tuplu dalıs , hertürlü spor.

erzurum askalede gorev yapıyorum - 27
not : burada arazı ve ofroad ıcın ardas varsa herturlu etkınlıge varım

11112010585

ilginç...erzurum grubunda erzurumlu yok....erzurumdakiler fazla akıllı ,,delilerde beni gibi şehir dışında...
bende dışardan gruba dahil olayım.. etuğrul çavdar,, erzurum ispirliyim..işim nedeniyle vandayım..ama yazları çoğunlula ispirdeyim...yolunuz düşerse yazın beklerim...

Emir Emrullah

D.T. 1974
Yer : Erzurum / Palandöken
Meslek : Av ve Doğa Sporları Mağazası Yetkilisi
İlgi Alanları : Balık Avı, Kara Avcılığı, Doğa Yürüyüşü, Kamp, Web Tasarım, İşletim Sistemleri.
İletişim Tel : 0542 560 3647
E-Posta : ihtiyar.balikci@yandex.com.tr
FaceBook : https://www.facebook.com/avci.emir

Saygılarımla

bende erzurumda yaşıyorum aslen balıkesirliyim... resimde görülen aracım satılıktır ilgilenenlere duyurulur

Arkadaşlar merhaba ben onur erzuruma yeni geldim 4 sene burdayım tanışır kaynaşırız inşallah

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri