Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ata036 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,556
Ynt: Gezenbilir FARUK KAYHAN Anısına Yeniden Kars Yollarında (25 Ocak 2013)

Etkinlik bugün gerçekleşti. Hayatımda ilk defa canlı olarak bir off road yarışı seyretmiş oldum. Katılımcı büyüklerime teşekkür ederim.

Etiketler

Muhtesem bir sosyal sorumluluk projesi ve offroad yaris organizasyonu basariyla tamamlandi. Ozellikle Tarik, Emrah kardeslerime, Erdogan abiye, Murat Karahan'a ve emegi gecen tum arkadaslarima tesekkur ederim. Ulkenin her yanindan bu kadar araci ve insani Sarikamis'a toplamak ve boyle bir etkinlik ortaya koymak kolay degil. Tebrikler...

Bu da CNN TÜRK'teki haberimizin linki:

http://video.cnnturk.com/2013/yasam/1/26/off-roadculardan-karne-hediyesi

Rahmetli Faruk abimizin adına yaptığımız bu sosyal sorumluluk projesi ve ardısıra elen etkinliklere destek veren her kişi ve kuruma kucak dolusu sevgi ve selamlarımla...

Pazar günü CNN Türk öğlen haberlerinde izledim, izlemeyip katılabilirmiydim diyede düşündüm ancak olmadı.
Böyle bir projeye emek veren ve katkı sağlayan katılan tüm dostları tebrik ederim.

Saygı ve selamlar

hersey cok güzeldi
biz kendi evimizde gibi hisettirdiniz
erdogan abi
tarık kardeşim
emrah hocam
fahri abi ve diğer arkadaslar cok tesekkürler..

Tarık kardeş seni,Murat'ı,Emrah'ı,Erdoğan hocamı ve emeği geçen herkesi yeniden tebrik ederim,ellerinize emeğinize sağlık.

gönlünden iyi dilek geçen tüm dostlara sevgilerimle..... Faruk abime dua ve sevgilerimle...

Bende de birkaç foto var yüklemeyi deneyeceğim.

15

26

27

28

Ekli dosyalar

• 12.JPG
    12.JPG
    113 KB · Görüntüleme: 224

29

30

32

35

Ekli dosyalar

• 28.JPG
    28.JPG
    118.1 KB · Görüntüleme: 192

katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir etkinlik oldu SİDOFF olarak çok eğlendik

Bu arada unutmadan Arif Abi hoşgeldin ;D ;D ;D akşam ki İşkembe çorbası için çok teşekkür ederim :D :p

EKSİ 36 Sarıkamış Off-Road Oyunları 01 numaralı araç Pilot Emir Sözen Co Pilot Tarık Yılmaz :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=v0P5Vnl3VhA

Sevgili dostum TARIK ve emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Ellerinize yüreğinize sağlık. Çok başarılı bir organizasyondu.

49

52

54

54

Ekli dosyalar

• 48.JPG
    48.JPG
    102.3 KB · Görüntüleme: 196

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR