Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eftaLYa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 124
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,292
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

_DSC1832.jpg

_DSC1621.jpg

_DSC1623.jpg

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu "Sayıların Peşinde" Fotoğraf Gezisi (12 Temmuz 2009)

Bu'da benim 53'üm 8)

http://www.gezenbilir.com/galeri/displayimage.php?album=265&pos=21

berksito' Alıntı:
Bu'da benim 53'üm 8)

http://www.gezenbilir.com/galeri/displayimage.php?album=265&pos=21

Vavv.. 53 değil gezen53'ler :D Tebrikler :smiley:

Sizlerin objektifinden çevre ayrı bir güzel oluyor.. Bu bakış açısını sizlerle beraber öğrenmem lazım. ;)

Keyifle izliyoruz.

Çok güzel ve ilginç bir etkinlik olmuş.Taksim'e hiç bu gözle bakmamıştım. Fotograflar bir harika.Hepinizin emegine saglık. Gelemedigim için çok çok çok üzgünüm.

Aynı yeri gezdik, sokaklardan geçtik, aynı şeylere baktık belki ama, farklı gördük. Çok güzel fotoğraflar çıkmış. Hepinizin ellerine gözüne sağlık arkadaşlar. :smiley:

Bunlarda benden farklı gördüklerim.

11

33

44

22

Tebrik etmek için yazamadım bir türlü ama başta -punchrf olmak üzere herkese tebrikler. Sanırım güzel de muhabbet olmuştur. Tüm fotoğraflar çok güzel ama ne bileyim punchrf'inkileri daha yakın buldum.

Herkesin eline, ayağına sağlık...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR