Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,187
Ynt: Gezenbilir İlkbahar Buluşması; Pembe Kayalar - Kefken (19-20 Nisan 2014)

Değerli arkadaşlar,

Bu yıl toplu baharı karşılama sezonunu Pembe kayalar'da açtık. Gerçekten çok keyifli bir hafta sonu geçirdik. Bu imkanı bizlere hazırlayan emeği geçen Gezenbilir gurubumuza, katılımcı arkadaşlarımıza ve üretici firmalara teşekkür ederiz.

Saygılarımla
Erdal Ötügen

Etiketler

Bu çok keyifli etkinliğe maalesef katılamadık.. :( :( Bundan sonrakilerde birlikte olmak ümit ve dileğiyle..
Selamlar...

Madman in fotoğrafları için teşekkürler ,Levent in dediği gibi yelkenlilerin rüzgarı kullanmak adına yön değiştirmeleri gibi bizde karavanlara öyle yer değiştirdik,keyifli bir rüzgara sahiptik.
Hasta haliye elinde mendil kırmızı burnuyla kampa gelip ben dönerken dahi orada hala direnen moderatörümüze teşekkürler.
Kampın hareketlendiren,moda karavanın yeni iç dizaynıydı gerçekten yaratıcı ve fonksiyonel olmuş.bir sürü arkadaşı gördük yeni arkadaşlarla tanıştık,ufaklıklar hiç durmadı.Yemekler çaylar ,börekler ,tatlılar da hiç durmadı.

Fotoğraf eklemekte sorun yaşıyorum düzelince tekrar eklerim.

karavanımla ilk tatil deneyimimdi... ailece gelmiştik... hatta neyle karşılaşacağımızı bilmeden spontane geldik... iyi ki gelmişiz hepiniz harikaydınız... bir kez daha karavan aldığım için çok doğru bir tercih yaptığımı anladım... hepinizi çok sevdik başka kamplarda görüşmek üzere :smiley:
şahin asiltürkmen
not: levent abi boiler çalıştı bir problemi yokmuş... gaz gelmemişti heralde şuan gayet güzel çalışıyor... ilgine çok teşekkür ederim.

Güzel bir etkinliği kaçırmış olduk. :'(

Sonrakilerde görüşmek umuduyla. ::smiley:

Çok güzel bir hafta sonu geçirdik emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz.
Benim misafirlerime kendi misafiri gibi ilgi gösteren tüm bay bayan arkadaşlara minnettarım hepiniz sağ olun.
Potansiyel karavancıların (çocukların) mutluluğu görülmeye değerdi.
Ben bugün buyazıları egeden yazıyorum şansımıza güzel bir hava hava var belli mi olur bir hafta sonra başka bir etkinlik için
yine karadeniz civarında buluşabiliriz.
slm
ersin

fsirin' Alıntı:
Güzel bir etkinliği kaçırmış olduk. :'(

Sonrakilerde görüşmek umuduyla. ::smiley:

Sadece sen güzel bir etkinliği kaçırmadın Ferhat, cumartesi gece gökyüzünü izlerken sizin olmamanıza çok hayıflandım Astronomi
için harika bir geceydi.

Baharı eski ve yeni dostlarla karşılamak bizim içinde çok güzeldi.
Moda Karavanın yeni dizayn camperi Ülkemizde Karavan İmalatına yeni bir boyut getirdi emeği geçenlere bende teşekkür ederim.
Neta Elekt. de teşekkür ederiz promosyonlar için.
Biz yine evimize dönerken anılarımıza yeni sayfalar eklemenin keyfini yaşamış ve yeni etkinleri iple çeker haldeydik.
Emeği geçen katılan herkeze çook teşekkür ederiz.

fsirin' Alıntı:
Aman Levent, millet yanlış anlayacak. Fal filan baktırmaya kalkarlar. ;D

Teleskopla gelip katılsaydım kesin bulutlu olurdu. :-\

seninde aklın fikrin falda :D okuyanda kamplarda fal bakıyorsunuz sanacak.

Güzel bir etkinliğe daha uzaktan baktık, gönlümüz orada olmayı çok isterdi...

Cok guzel bir kamp olmus gibi gorunuyor. Bu arada Moda karavanin yeni aracini cok merak ettim. Aceba fotograf cekilmesine izin verdiler mi? Ve fotograf ceken oldu mu?

Sent from my iPad using Tapatalk

Katılımlarınız ve sıcak karşılamanız için teşekkür ederiz.
Birdahaki buluşmalarda görüşmek üzere..
Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri