Gezenbilir; Kayseri - Erciyes Tırmanış Etkinlik Raporu (24 - 26 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,889

EKARAIS

Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git
Yer
İstanbul
Arkadaşlar,

Erciyes tırmanışı ile ilgili anı, görüş ve resimlerimizi burada paylaşalım.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Kayseri - Erciyes Tırmanış Etkinlik Raporu (24 - 26 Haziran 2011)

Sabırsızlıkla fotoğraf bekliyorum.Zirvede bir solukta benim için alın :mad:

Ynt: Gezenbilir; Kayseri - Erciyes Tırmanış Etkinlik Raporu (24 - 26 Haziran 2011)

herkese günaydın biz ankara ekibi düngece 1.30 gibi sağsalim döndük.

Hoşgeldin Çiğdem abla :smiley: Ben Güncel abiden duyumları aldım... ::smiley:

hoşbulduk emreciğim ne duyumuymuş bu :D

murat günaydın bizim krum tatilde bu hafta uyku tulumunu matı getirdim 2 saat kestirdim :D yoksa bende feci uykusuzdum

Kimse resim çekmedi galiba hadi benim makinam yoktu.Resim çekenler nerde.Hadi arkadaşlar renklendirin şu sayfayı.

Bu sabah saat 5 buçuk sularında eve vasıl oldum. Erciyes etkinliğimiz genel olarak başarılı geçti. 8 kişilik ekipten 5 kişi zirve yaptı. Bir de rehberimiz Ahmet var tabii. Kendisini çok sevdik. Emniyeti ön planda tutan, ekibi iyi gözleyen bir rehber. Bundan sonraki Erciyes faaliyetlerimiz için bize yardım etmeye hazır.

Murat, Ertürk, Güncel, Sedat ve Alper zirve yapan arkadaşlarımız. Kendilerini tebrik ediyorum. Ayşegül tırmanışa başladıktan kısa bir süre sonra 3100 metreler civarında dönüş kararı aldı. Çiğdem 3609 metrede devam etmeme kararı aldı. Ben de Çiğdemle birlikte orada kaldım. Diğer arkadaşlarımız zirve yapıp yanımıza döndüler. Hep birlikte kamp yerine döndük.

Bu etkinliği sağsalim tamamladık. Detaylı faaliyet raporunu daha sonra yazacağım. Bir kaç tane de tadımlık resim ekleyeyim. Gerisi sonra

P1010844

P1010860

P1010877

P1010894

Eline sağlık Efe abi.Tadımlık dedin ama iştah kabarttın.Çok güzel kareler yakalandığına eminim.Paylaşımınız için teşekkürler.

evet efe abi şimdiden hadi bi daha gidelim diyorum. ama 9 ay sonra 1 tırmanış daha istiyorum kendime 9 ay zaman koydum erciyes zirve yapacağım ve son düzlüğü de tırmanabileceğim kapasiteye gelmek için

son karede bizim balkon sefamızın karesi :D

cidowsky' Alıntı:
evet efe abi şimdiden hadi bi daha gidelim diyorum. ama 9 ay sonra 1 tırmanış daha istiyorum kendime 9 ay zaman koydum erciyes zirve yapacağım ve son düzlüğü de tırmanabileceğim kapasiteye gelmek için

son karede bizim balkon sefamızın karesi :D

Erciyes defteri henüz kapanmadı Çiğdem.Güzel bir kare.

bencede murat kapanmadı hem zirveye gezenbilir defteri götürüp koyacağız ve o defterin ilk tırmanışçıları biz olacağız ve bu defterde benimde adım olacak ama bu sefer hep beraber çıkacağız..!

cidowsky' Alıntı:
bencede murat kapanmadı hem zirveye gezenbilir defteri götürüp koyacağız ve o defterin ilk tırmanışçıları biz olacağız ve bu defterde benimde adım olacak ama bu sefer hep beraber çıkacağız..!

İnşallah Çiğdem.

arkadaşlar hepiniz sağ salim hoş gelmişsiniz.....resimlerin devamını bekliyoruz....bu tarihte ,ne kadar da çok kar varmiş erciyeste ya...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR