Gezenbilir Malatya Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,684

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Malatya Grubu

Ad - Soyad: Selçuk

Doğum Tarihi ve Yeri:

Memleket:

Semt:

İlgi Alanı: Dağcılık, doğa yürüyüşleri, kampçılık, yamaç paraşütü...

Not: Malatya 1:smiley:

Ad - Soyad: Bülent

Doğum Tarihi ve Yeri: 1973 - Malatya

Memleket: Malatya

Semt: Merkez / Zaviye Mah.

İlgi Alanı: balıkçılık, treking ve yakında off road...

Malatya'dan yeni offroad'cular bekliyorum. Bu sayıyı kısa sürede artırmamız lazım.

Ad - Soyad: Koray

Doğum Tarihi ve Yeri: 1977 - Malatya

Memleket: Malatya

Semt: Merkez

İlgi Alanı: Doğa fotoğrafçılığı (özellikle kuşlar)

Ad - Soyad: ERAY

Doğum Tarihi ve Yeri:MALATYA

Memleket:MALATYA

Semt:MERKEZ

İlgi Alanı OFF ROAD GALATASARAY

HASARİ KUZU MALATYA hanımın çifliğinde yaşıyorum 1976 doğumluyum vitara 2001 kullanıyorum doğa yürüyüşünü seviyorum

adım HASAN HÜSEYİN öğretmenim kucuk, uygun fiyatlı, malatya sınrları ıcınde bakım ve yedek parca sıkıntısı cekmeyeceğim bir model (arastırma asamasındayım) bulabilirsem ki tavsiyelerinizi de beklerim. 10-12 bın butcem var. malatyalı off-road cılara katılabılırım ıns...

asperger_hhs' Alıntı:
adım HASAN HÜSEYİN öğretmenim kucuk, uygun fiyatlı, malatya sınrları ıcınde bakım ve yedek parca sıkıntısı cekmeyeceğim bir model (arastırma asamasındayım) bulabilirsem ki tavsiyelerinizi de beklerim. 10-12 bın butcem var. malatyalı off-road cılara katılabılırım ıns...

Sayın Hocam,
10-12 bin TL. bütçe ile off-road olmaz. Olsa olsa cj5 tarzı araçlar olabilir.Onlarda da orjinallik bulamazsınız. Yani off road donanımlı,kaporta,motor,yürürü temiz olarak zor. Bütçeyi biraz daha zorlama imkanı olabilirse, Lada Niva, Suzuki Vitara tarzı araçlar bulabilirsiniz.
Saygılarımla..

Adı soyadı: Ömer Kaya
Memleket : Adana
İkamet : Malatya Merkez Zaviye Mah
İlgi : Balıkçılık, Doğa fotoğrafçılığı ve off road
Malatya'da off road yapanlara bende katılmak istiyorum.
Teşekkürler

İsmim Mesut Malatyalıyım.
doğum tar: 1983
ikamet: şeyhbayram mah.
fotoğrafçılık, trekking, amatör balıkçılık ilgi alanları..

AD-SOYAD:Mustafa AKIN

DOĞUM YERİ VE TARİHİ:MALATYA/SÜRGÜ-1989

İKAMET YERİ:MALATYA/SITMAPINARI

İLGİ ALANI: Profesyonel balıkçılık, avcılık, doğa gezileri,

NOT: off-road çu arkadaşlara bende katılmak istiyorum,2000 model lada nivam var.SAYGILAR

Furkan YAGMUR
Malatya hekimhanliyim
Malatya zafer mahallesi
İlgi alanım : doğa sporlari avcılık balıkçılık bisiklet gezileri dağcılık. Her turlu doğa sporları faaliyetinde bulunmaktan zevk duyarim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri