DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir 10. Geleneksel Kış Kampı Duyurusu Yapıldı. Detaylar İçin Tıklayınız!.

Gezenbilir Mersin Grubu

'MERSİN' forumunda GEZENBİLİR tarafından 8 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu 19264 kişi tarafından okunmuş, 67 cevap yazılmıştır

1. rsumerkan

rsumerkan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu

bu hafta içi bakma şansım olabilir bakmamı istediğiniz yerleri nereler söylerseniz daha iyi olur lada niva pek ilgi alanıma girmiyor pek sağını solunu bilmem isterseniz özelden tel no yazın size aracın yanından tel açayım

2. zirvelerin sesi

zirvelerin sesi Kamp II

Alınan Beğeni:
    3

ilginiz için teşekkür ederim... Niva bilen birisi baksa daha uygun olur.. Telefon ile pek isabetli olmuyor.. sonuçta bilen bir usta nın bakması başka.. 2 sene önce resme aldanıp telefonda ikna olup İzmirden istanbul lara gittigim bir maceram var.. araba çok masraflı çıktı..arabanın sahibini bile arayıp arabanın durumunu sormadım..
    bunlarda alt kısımda çürük önem taşıyor.. şanzıman baglantısında.. çürük vs durumu- motor ne durumda arazi şanzımanı nasıl..atma varmı vs vs.. tanıdık bir servis gibi.. bakarsa isabetli olur.. size ilginiz için tekrar teşekkür ediyorum..
    r

3. zirvelerin sesi

zirvelerin sesi Kamp II

Alınan Beğeni:
    3

bu arada.. sahibine 3 gün önce mesaj attım.. mesajıma cevap yazmadı.. mesajda gerekenleri sormuştum..

4. Triumph

Triumph Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    18
    Herkese merhaba , 2009'dan bu yana forum üyesi ve takipçisi olmama rağmen bu grup gözümden kaçmış .) ancak 2012'den bu yana benim gibi uğrayan da olmamış .)
    Adım İsmet Ulugöl
    67 doğumlu , aslen Kayseri'li , Hakkari doğumlu , 35 yıldır Mersin'li demiryolu emeklisiyim.
    Klasik motosiklet restorasyonu hobilerimin başında geliyor, 51,59,71 model klasiklerim var, bir de xt600 endurom var, 5 yıldır uzun yol yapamıyorum. Bu yıl başında bir motokaravan edinme xt600'ü de arkaya atıp gezmeler gezmeler sevdasına düştük:smiley: aracı da bulup aldık, yavaş yavaş içini yapmaya başlayacağız bakalım.. Mersinde yaşayan çekme ve motokaravan sahipleriyle tanışmak, tecrübelerinden yararlanmak isterim. Motorcularla zaten bir şekilde biryerlerde karşılaşıp tanışıyoruz:smiley:
    herkese selam ve sevgiler.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...