Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 470
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Keşke telsiz'den dün haberim olsaydı,hemen taktırırdım. Marka,Model ,çekim gücü acısından yardımcı olursanız sevinirim.

pazartesi hüsofa gel yardımcı olurum taktırırız ;D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

Yarin yola cikacak herkese simdiden hayirli ve keyifli yolculuklar . Geceyi soylemiyorum bile guzel bir gun gecireceginize eminim:smiley:

Kerim, Mete Hocayla o saatte bizde ümitköy köprüsüne geliriz.Gerçi ben kamp yerini biliyorum ama,birlikte gideriz.

aslankurt72' Alıntı:
Kerim, Mete Hocayla o saatte bizde ümitköy köprüsüne geliriz.Gerçi ben kamp yerini biliyorum ama,birlikte gideriz.
Tamamdır komutanım,onurda bize katılacak,
herkesi toplar hep beraber yola çıkarız.

--Ankara Katılımcıları-- Aracında misafir edebileceği kişi sayısı

01- Zerrin Yiğiter
02- Yavuz Çelikel Suburban 5 kişi
03- Mustafa Arslankurt Terios
04- Eren Balaban CJ5
05- Mustafa Tezel Suzuki Vitara
06- Cihanülker LC 100 3 kişi
07- Çiğdem
08- Tolga ve Meltem G.Vitara
09- Can Pektaş Hyundai Galloper 3 kişi
10- Kerim Alöç Pajero
11- Murat ZJ
12- Necmi ZJ
13- Ufuk Özkan
14- MKGCanan Defender TD5 2kişi
15- Y.Yavuz Discovery I 1 kişi
16- Ç.çağlar LC 80 2 Kişi
17- HSB Discovery I
18- kerem Niva 1-2 kişi
19- Atilla-Nigar-Elif WJ
20- Alfonse (Sadece Pazar) Grand Cherokee Öncelikle 3 Otizim Hastası ve/veya yakınları
21- Cevdet Kia Sorento
22- Necmi Binek araç
23- Zümrüt-Gülsüm (2kişi)
24- H.Tekmen (2 kişi) Binek araç 2 kişi
25- Bahar - Tarkan Binek araç
26-Orkun Yüksel Chevrolet Suburban
27- Onur Kolçak Discovery I

--İstanbul katılımcıları--

01- Orhan Bıyıklı Defender 110 6 kişi
02- Bulent Aytemiz Nissan Navara 2 kisi
03- Kursad Ergan Discovery 2 TD5 2 kisi
05- HüseyinAkbulut Defender TD5 2kişi
06- Burak Akkan Toyota Corolla
07- Erkan Baydemir&Ayşegül Baydemir&Minik Ayşegül Baydemir
08- Sevtap Dilek Çimen Defender 90

--Osmaniye Katılımcıları--

01- Mete Gürel

--İzmir Katılımcıları--

01- Mustafa Demirel Vitara 1 Kişi
02- Ulaş Tamer Skystar 3.2 2 Kişi
03 - Serkan SAYGAN Toyota Vx100 ??

--Antalya Katılımcıları--

01- Faruk & Sahra KAYHAN GMC Denali Misafir 3 kişi
02- Barbaros & Nihan Sayıl Navara Misafir 3 kişi
03- Yusuf Erdem Toyota VX 80 Misafir 4 kişi
04- Osman & Nurlan Nissan Misafir 3 kişi
05- Lokman Yavuz Hilux Misafir 3 kişi
06- Nuri Tetik Jeep Misafir 2 kişi
07- Ahmet Demir Toyota VX 80 Misafir 3 Kişi
08-Tuğsan Dal Mahındra Misafir 3 Kişi

--Kayseri Katılımcıları --

01- Ertugrul Açıkgöz Defender Misafir 3 kişi

--Konya Katılımcıları--

01- Yahya Torun Disco I

--Tekirdağ Katılımcıları--

01 - Fatma

--Düzce Katılımcıları-- (sadece Pazar günü)

01- Serkan Tut G.VİTARA 2 KİŞİ
02- İsmail Aydın SKYSTAR 2 KİŞİ
03- Turhan Yaman L200 2 KİŞİ
04- Cemil Yiğit NAVARA 2 KİŞİ
05- Zafer Altınışık G.VİTARA 2 KİŞİ
06- Ferdi Kılıçoğlu HİLUX 2 KİŞİ
07- Mustafa Sarıahmet Tucson 2 KİŞİ

--İzmit Katılımcıları--

01- Yunus Bager

-Bolu Katılımcıları-

01- Altuğ ONARAN
02- Emrah ONARAN

yazargezeryolçizer' Alıntı:
Tamamdır komutanım,onurda bize katılacak,
herkesi toplar hep beraber yola çıkarız.

Kerim abi bende yanına gelirim o saate kadar işlerimi hallederim baklava alıcam hacıbabadan 12 ye doğru anca gelırım

başka bi şey isteyen varmı saat epey geç oldu ama

arkadaşlar ,kamp yerine ( cumartesi günü ) arabasız ulaşacaklar için , yarın sabah saat 08-30 da güvenç girişinde olacağım ,yardımcı olurum ,sonraki saatlerde kerim gelecek, benim telefonum

0 533 567 64 10 : cihan ülker

jan' Alıntı:
Kerim abi bende yanına gelirim o saate kadar işlerimi hallederim baklava alıcam hacıbabadan 12 ye doğru anca gelırım

başka bi şey isteyen varmı saat epey geç oldu ama
Can tamamdır ,köprünün altında buluşuruz.

Arkadaşlar şu an kamp yerindeler. Güzel bir gün geçirdik.. Yarın devam :smiley:

Kamp atesi,sohbet devam ediyordur herhalde hala Ufuk bey,ben daha Osmanelindeyim tingir mingir. Her an pismanligim artiyor erken gitmedigime:smiley:

loganrory' Alıntı:
Kamp atesi,sohbet devam ediyordur herhalde hala Ufuk bey,ben daha Osmanelindeyim tingir mingir. Her an pismanligim artiyor erken gitmedigime:smiley:

evetevet herşey devam ediyor :smiley:

Çok yorulduk ama harika bir gün geçirdik valla, gece kalamayanlardan biri olarak şimdi ateşbaşında neler neler kaynatıyorlardır diye meraktan çatlayacağım :smiley:

Ortada hiç kimsecikler kalmadı.Herkes ya kampta ya da yarına hazırlık erkenden uyudu sanırım :smiley: Benim biraz keyfim kaçtı.Arkadaşımın önemli bir işi çıktı ve katılabilirsek ancak üniversite sınavı bittikten sonra katılabileceğiz.Sınav kaçta bitiyo tam bilmiyorum ama ulaşım falan derken sanırım oraya gelmemiz saat 3'ü bulur.Bu durumda gelmemize değer mi bilmiyorum.Ya da ben arkadaşı beklemeden daha erken mi çıksam diyorum.Ben Eryaman'da oturuyorum.Sanırım Güvenç Köyü, Kazan tarafında haritadan anladığım kadarıyla.Buradan Kazan'a otobüsler var,onlarla mı gelmek daha iyi yoksa Ankara içinden bir yerden minübüs gidiyor mu oraya onu da bilmiyorum.Köy ile gölet arası çok uzak mı,taksi gider mi bunlar da kafamı kurcaladı ne yazık ki.Sanırım sizler Çiftlik Kavşağı ya da İvedik üzerinden falan gideceksiniz oraya.Neyse size iyi eğlenceler...

fastjunkie' Alıntı:
Çok yorulduk ama harika bir gün geçirdik valla, gece kalamayanlardan biri olarak şimdi ateşbaşında neler neler kaynatıyorlardır diye meraktan çatlayacağım :smiley:

Dostum aynı fikirdeyim ;D ;D Ama en son bıraktığımda ateş başındaydınız, kalmadınız mı?

Bu arada araban çok güzel, güle güle, kazasız belasız iyi günlerde kulan ;)

zumrutfiliz' Alıntı:
Ortada hiç kimsecikler kalmadı.Herkes ya kampta ya da yarına hazırlık erkenden uyudu sanırım :smiley: Benim biraz keyfim kaçtı.Arkadaşımın önemli bir işi çıktı ve katılabilirsek ancak üniversite sınavı bittikten sonra katılabileceğiz.Sınav kaçta bitiyo tam bilmiyorum ama ulaşım falan derken sanırım oraya gelmemiz saat 3'ü bulur.Bu durumda gelmemize değer mi bilmiyorum.Ya da ben arkadaşı beklemeden daha erken mi çıksam diyorum.Ben Eryaman'da oturuyorum.Sanırım Güvenç Köyü, Kazan tarafında haritadan anladığım kadarıyla.Buradan Kazan'a otobüsler var,onlarla mı gelmek daha iyi yoksa Ankara içinden bir yerden minübüs gidiyor mu oraya onu da bilmiyorum.Köy ile gölet arası çok uzak mı,taksi gider mi bunlar da kafamı kurcaladı ne yazık ki.Sanırım sizler Çiftlik Kavşağı ya da İvedik üzerinden falan gideceksiniz oraya.Neyse size iyi eğlenceler...
güvenç'e kazan yolu üzerindeki sapaktan dönülüyor. kazan'a giden araçlar ile güvenç kavşağında inip bizi ararsanız gelip alacak birileri çıkacaktır. sanıyorum bir kaç telefon numarası verilmişti.

yalnız telefonların çekme durumunu bilmiyorum (hem kavşakta hem de gölet civarında), yola çıkmadan önce şehirden ararsanız daha sorunsuz olur.

köyle gölet arası 2 km maps.google.com'dan gördüğüm kadarıyla. yokuş yukarı yokuş aşağı stabilize/asfalt karışımı bir yoldu hatırladığım kadarıyla, yürümek pek zevkli olmaz, ama taksiyle köye kadar geliyorsanız gölete kadar da devam edebilirsiniz, düzgün bir araç yolu var.

gölün ve sapağın yerini şurada görebilirsiniz:
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=kazan,+ankara,+türkiye&sll=40.207459,32.726898&sspn=18.863924,39.506836&ie=UTF8&hq=&hnear=Kazan,+Turkey&ll=40.165757,32.714367&spn=0.073855,0.154324&t=h&z=13

genelde yazılır,çizilir çok şeyler sorulur,çokca mesajlar dolaşır ortalıkta. ve gün gelir çatar, talihsizlik bu ya! işin çıkar,işler ters gider.yada yolu bulamazsın.sıkca karşılarız bunlarla.iyi biliriz.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri