Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 470
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,154
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

VARHUB' Alıntı:
Dostum aynı fikirdeyim ;D ;D Ama en son bıraktığımda ateş başındaydınız, kalmadınız mı?

Bu arada araban çok güzel, güle güle, kazasız belasız iyi günlerde kulan ;)

Teşekkür ederim :smiley:)

Yok biz akşam döndük, şimdi gidip İlgi derneğinden gelecek kardeşlerimizi alıp konvoy halinde kamp alanına götüreceğiz.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

Cumhurbaskanligi Senfoni Orkestrasinin Senfonisi kayip duyrulur:smiley: yada ben yalnis yerdeyim;)

son_kral_54' Alıntı:
genelde yazılır,çizilir çok şeyler sorulur,çokca mesajlar dolaşır ortalıkta. ve gün gelir çatar, talihsizlik bu ya! işin çıkar,işler ters gider.yada yolu bulamazsın.sıkca karşılarız bunlarla.iyi biliriz.!!!

Bu cümleyi benden daha çok üzerine alınacak biri yok besbelli son yazışmalara bakıldığında.Çok teşekkür ederim,bozuk olan moralime moral kattığınız için.Benim hiçbir işim çıkmadı bakın şu an evdeyim,netteyim.Öle çok yoğun hayatı olan insan değilim :smiley: Haftasonlarını genelde evde geçiririm,kitap okurum,film kiralarım,AVM'ye falan giderim değişiklik olsun diye.Bir ara belirtmiştim,eylül sonundan beri Ankara dışına çıkmadım diye.Bu etkinlik benim için de bir değişiklik olacaktı.Ama arkadaş kurbanı oldum ne yazıkki.Arkadaşı bekleyip öğlen geliiriz birlikte diye düşünmüştüm.Ama arkadaşım saat 13 gibi gelemeyeceğini haber verdi.Yaşadığım yerden Kazan'a giden otobüsler var ama Güvenç Köyü sapağından sonra ne yapacaktım tek başıma.Siteden arkadaşlar belki gelip beni alırlardı ama rahatsız etmek istemedim bir benim için.Ayrıca cep orda çekecek mi belli değil,bir de bilmediğim bir yer o taraflar,tek başına beklemek güvenli mi falan.Neyseeeee.Buradan özele kaçan dialoglar yapmayı istemezdim ama mecbur kaldım.Orada olmayı istemiştim gerçekten ama kimseyi tanımadığım için tanıdığım bir arkadaşla gelmek istemiştim.Eğer gelebilseydik,oradan memnun şekilde evime döneceğimden emindim.Ama olmadı...Eğer benim kendimi nasıl hissettiğimi bilseydiniz... Neyse,ben gene kitabıma döneyim...

Umarım eğlenmiş olarak dönersiniz hepiniz.Hoşçakalın...

Beklediğim katılım olmasada, güzel birgün geçirdik sanırım.Bu organizasyona emeği geçenleri tebrik ederim.off road yapan arkadaşlarda neşe kattı.onlarada teşekkürler.net çekim olmasada ilk videoyu yollamaya çalışacam.Bugünden çıkardığım ders ise biran önce bmw'den kurtulup güzel bi 4x4 edinmeliyim. :smiley:

sabırsızlıkla fotoları ve videoları bekliyorum. organizasyon amacına ulaşmıştır, ve katılımcılar da keyf almıştır umarım.

araziden daha yeni döndük, çok yorgunuz, bi kendimize gelelim, uyku bastırdı, nasılsa ötekiler paylaşır felan olmasın. ;)

hadi bakalım.. bekliyoruz :smiley:

Çok güzel bir etkinlik ve organizasyondan sonra evimize ulaştık.Eşim ve ben organizasyonu düzenleyen, emeği olan herkeze teşekkür ediyoruz.Herşey çok güzeldi.Şansımızdan yağmur da yağmadı.Şimdi video ve fotoğrafları bekliyoruz.Bende biraz dinlenince çektiğimiz fotoları yükleyeceğim.

Selamlar.

son_kral_54' Alıntı:
Beklediğim katılım olmasada, güzel birgün geçirdik sanırım.Bu organizasyona emeği geçenleri tebrik ederim.off road yapan arkadaşlarda neşe kattı.onlarada teşekkürler.net çekim olmasada ilk videoyu yollamaya çalışacam.Bugünden çıkardığım ders ise biran önce bmw'den kurtulup güzel bi 4x4 edinmeliyim. :smiley:

Hamdi bey niye erken ayrıldınız.Daha çay içecek, bişeyler yiyecektik.

Suan hala kamp alanindayiz,bugunde emegi gecen herkese tesekkur ederim. Yolculugumun bitiminde daha uzun yazip,fotograf ve videolari ekleyecegim.

atikbey' Alıntı:
Hamdi bey niye erken ayrıldınız.Daha çay içecek, bişeyler yiyecektik.
doğrudur. mazeretim ev alma peşindeyim.acele gelmemi istediler.

Güzel,keyfli ve yararlı bir etkinlik oldu.Emeği geçen herkese teşekkürler.

İstanbul gurubu, sag sağlım evlerimize geldik. Çok güzel iki gündü herkese teşekkürler.

Sevigili arkadaşlar ;

Cumartesi akşam son yıllarda hiç yaşamadığım şiddetle baş ağrım tutu ve kamptan ayrılmak zorunda kaldım, sizleri yalnız bıraktığım için gerçekten çok üzgünüm, umarım bir başka etkinlikte bunu affettirim,

MKG' Alıntı:
Sevigili arkadaşlar ;

Cumartesi akşam son yıllarda hiç yaşamadığım şiddetle baş ağrım tutu ve kamptan ayrılmak zorunda kaldım, sizleri yalnız bıraktığım için gerçekten çok üzgünüm, umarım bir başka etkinlikte bunu affettirim,

Mustafa abi geçmiş olsun,önemli olan sağlık.

Evet yine çok güzel geçen bir faaliyeti tamamladık, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ;D . Ama en önemlisi inşallah otistik kardeşlerimiz, aileleri ve İlgi Derneği memnun kalmıştır :D .

loganrory' Alıntı:
Suan hala kamp alanindayiz,bugunde emegi gecen herkese tesekkur ederim. Yolculugumun bitiminde daha uzun yazip,fotograf ve videolari ekleyecegim.

Fatma hanım iyi yolculuklar, güle güle gidin :D.

Acil foto ve videoları bekliyoruz. ;D

MKG' Alıntı:
Sevigili arkadaşlar ;

Mustafa abi çok geçmiş olsun :smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri