Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,166
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

çocukları mutlu edebildikse ne mutlu bize, mutluluk hepsinin hakkı :smiley:

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

Televizyonda izledim bugün etkinliği.Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.Duyarlılığınızdan dolayı kutluyorum.

Tempus' Alıntı:
Benim için günün özeti ve bu organizasyonu yapmaıza değdiğini göstermeye yeten tek fotograf bu :smiley:

herkese teşekkürler

[attachment=1]

Otistik ailelerinin daha fazla ilgi göstermesini isterdik lakin tek bir gülümseme de herşeye değdiğini gösteriyor.. Emeğinize sağlık..

Tempus' Alıntı:
Forum'u kullanamadık 2 gün ama bişey değişmedi, yola çıkıyorum riva'da görüşmek üzere.
:smiley:
Kürşad ne güzel hayırlı bir iş için yollardasınız kolay gelsin Allah kabul etsin selamlar

ellerine sağlık kürşat
gerçekten günün anlamımı yakalamışsın tebrikler ,bendeki fotolara bakamadım ,toprlayınca paylaşacağım.

sitede sorun devam ediyor galiba mesaj yazdım çıkmadı.

Orhan ağam sorun bu sayfada düzeltmeyi unutmuşlar diğer sayfalarda sorun yok selamlar

teşekkür ederim sedat hocam hallettim sağol, bu sayfayıda düzelteceklerdir.

Tempus' Alıntı:
Benim için günün özeti ve bu organizasyonu yapmaıza değdiğini göstermeye yeten tek fotograf bu :smiley:

herkese teşekkürler

[attachment=1]

Kürşad ellerine sağlık gene harika görseller var tebrikler.

Tüm dostlara teşekkürler

Pazar günü yaptıgımız otistik cocuklar organizasyonu, çok güzel bir katılımla sona erdi,

Belki birazdaha güzel olabilirdi, ancak bu tür organizasyonlarda, hep daha iyisini yapma imkanı vardır,

TÜM KATILAN ARKADAŞLARIMA CANI GONULDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Herhangi birine karşı herhangi bir hata işlemiş isek affola....

Herkese merhaba,
Öncelikle Akademi Off Road Kulübüne bize ev sahipliği yapıp kahrımızı çektikleri için çok çok teşekkür ederim.
Katılan ve etkinliği renklendiren tüm arkadaşlarıma, bizi neşeli melodilerle sarmalayan Best Fm' e, gösterileriyle (miniklere diyeceğim ama büyükler daha çok katıldı oyunlara) güne eğlence katan JONG jönglör ekibine, iletisim sponsorumuz Aselsannet Telsiz ve Umut Ocal arkadasimiza' Otizm Platformu ve derneklere çok teşekkür ederim.
Çok keyifli bir etkinlik oldu.
Bir çok arkadaşım daha önce tatmadığı duygularla evlerine döndü.
Etkinlik sırasında hatalarımız olduysa affola.

SEVAL' Alıntı:
Herkese merhaba,
Öncelikle Akademi Off Road Kulübüne bize ev sahipliği yapıp kahrımızı çektikleri için çok çok teşekkür ederim.
Katılan ve etkinliği renklendiren tüm arkadaşlarıma, bizi neşeli melodilerle sarmalayan Best Fm' e, gösterileriyle (miniklere diyeceğim ama büyükler daha çok katıldı oyunlara) güne eğlence katan JONG jönglör ekibine, Otizm Platformu ve derneklere çok teşekkür ederim.
Çok keyifli bir etkinlik oldu.
Bir çok arkadaşım daha önce tatmadığı duygularla evlerine döndü.
Etkinlik sırasında hatalarımız olduysa affola.
size ve katkısı bulunan herkeze bize bu anlamlı günü yaşattıyı için teşekkürler.

Otizm Platformu olarak farkındalık çalışmalarımıza 2 yıldır destek veren Gezenbilir'e ve onun öncülüğünde katkılarıyla organizasyonu destekleyen Akademi Off-Road'a, BYJONG'a, güzel müzikleri ile günümüzü şenlendiren Best Fm'e(otistik çocukların büyük çoğunluğunun müzik ilgisi ve becerisi vardır), basınımıza çok çok teşekkür ederim. Bu etkinliğe katılanların bilgilenmesi kadar, basın yoluyla kamuoyunun bilgilenmesi de önemlidir. Bütün emeği geçenlere minnettarım.

Bu arada bebekliğinden beri müzük tutkunu olan ve ilk iletişimini müzikle başlatan ve tam bir yiyenbilir olan oğlum Alper Arslankurt adına da çok teşekkür ediyorum. Ankara'ya çok keyifli döndü.

Başka etkinliklerde keyifle buluşmak üzere.

İlki geçen yıl gerçekleşen otizm farkındalığına destek etkinliği Ankara'da düzenlenmişti. İLGİ Otistik Çocukları Koruma Derneği ve Gezenbilir olarak düzenlenen off-road etkinliğinin görsellerini Faruk KAYHAN yapmıştı. Kendisini daha önce Antalya'daki büyük kamplı organizasyonda tanıdığım hemşehrimin duyarlılılığına geçen yılki görsel hazırlıkları sırasında yakından şahit olmuştum. Nur içinde yatsın. Faruk Bey kubbemizde çok hoş bir seda bıraktı.

Faruk Beyin hazıladığı pankart, ve şapka aşağıda. Ayrıca bol miktarda balona baskı yapmıştı.

Gezenbilir lgi Otizm

Gezenbilir lgi Otizm apka

hidoki' Alıntı:
Otistik ailelerinin daha fazla ilgi göstermesini isterdik lakin tek bir gülümseme de herşeye değdiğini gösteriyor.. Emeğinize sağlık..
Otistik birey ailelerinin bir etkinliğe katılması tahmin edildiğinden çok fazla fedakarlık gerektirir.Örneğin bir sürü hazırlıkla Ankara'dan veya başka bir yerden etkinlik alanına gelirsiniz çocuğunuz müzik veya anlayamadığınız bir şey hoşuna gitmez.Kendisini güvende hissettiği eve gidelim diye tutturur,geldikten bir kaç dakika sonra tekrar gerisin geriye dönebilirsiniz. O nedenle bu kadar emek verildi ama yeteri kadar katılım olmadı diye düşünmemek gerek.Ben 10-15 Otizimli birey gördüm.Çok güzel bir şey.Ayrıca katılımcıların Otizim tabirini duyması bile bir kazanım.Basın ve yayında yer verilmesini de dikkate aldığımızda etkinlik amacına ulaşmıştır.Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Zevk ve gurur duydugum bir etkinlik oldu, erken ayrılmak zorunda kaldığım için ,otistik kardeşlerimden ve ailelerinden özür dilerim
bende bikaç foto ilave edeyim. [attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

DSC01074

DSC01075

DSC01076

DSC01077

DSC01078

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR