Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pandipieri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,926
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

balikay' Alıntı:
merhaba rüstem abi, mukakkak bekliyoruz.

mutlaka gelicem Levent,
bu arada Manisa'dan bi isteğiniz yada organizasyonda yapabileceğimiz bişey varsa aramanız yeterli.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

NİVACI' Alıntı:
Gelde bir görüşelim özledik
bende özledim Burhan amca,
bu arada sağlık yüzünden araçla gelmek problem olursa seve seve co pilot olarak alırım seni :smiley:
saygılar.

Sağol Rüstem.
Hayli iyiyim bursaya katılabildim.
bende araçla gelmek istiyorum. hanım da ben yattıkça hapis hayatı yaşadıı.
arkayada 3kişi alabilirsem. benimde gönlüm olur.

bsayil' Alıntı:
Serkan hocam tebrikler :9

güzel olaağına eminimkolay gelsin :smiley:

tesekkurler barbaros bakalim hepbirlikte bir seyler yapmaya calisiyoruz umarim guzel olur...

arkadaşlar etkinlik kamp yeri değişti. sizleri çok büyük bir süpriz bekliyor. gelişmeler yakında.....

Bekliyoruz sabırsızlıkla

arkadaşlar. dün serkan saygan hocam ile birlikte seferihisar belediye başkanı ile görüşmeye gittik. kendileri, etkinlik ile ilgili destekleri esirgemediler. çeşitli konularda katkılarının yanında seferihisar-doğanbey de bulunan SEKADER (SEFERİHİSAR ENGELLİ KİMSESİZLER ALTERNATİF SPORLARI DERNEĞİ) kampında istekli çocuklarımıza kıyı bandında mavi sulara dalış yaptırarak eğleneceğiz. sekader in faaliyetlerini www.sekader.com adresinden bilgi edinebilirler.
gelişmeler zaman zaman sayfadan bildirilecektir.

leventin dedigi gibi Seferihisar Belediye Başkanı Tunc Soyer bu konuda bize destek oldu. Gereken yardim ve destekleri belediyenin ustlenecegini soyledi. Seferihisar hepimizin bildigi gibi ulkemizin ilk "Citta Slow" yani yavas sehri... Sehir icin herkes hulusi kentmen gibi hareket ediyor. pazarlarda bagirmak yasak, yasami doya doya yasamak icin bir yer :smiley: Levent'in belirttigi gibi yeni yer doganbey... ayrintilari ve yol haritalarini yakinda paylasiriz. Murat'in dedigi gibi onceden gidip sahil kenarinda kamp atabiliriz. yiyecek icecek konusunda da destekleri olacak. Ben ve levent de o konuda bazi girisimlerde bulunup sponsor bulacagiz.

Engelli dalislari konusunda ulkemizde yillardir onemli bir isim olan Mehmet Kabakci arkadasimiz (bu ise coook uzun yillar harcamis) bizlere bu konuda destek olup yardim edecek. Ayrica universiteden benim ogrencilerim de dalis konusunda yardimci olacak. cok guzel bir etkinlik olacagini tahmin ediyoruz. Belediye Baskanimiz da bizimle o gun orada olacak ve hatta bundan sonr hep bizim belediyemiz ustlensin bu isi ve geleneksel hale burada gelsin gibi bir teklifi oldu... bu cok guzel... ne kadar cok katilim olursa bu etkinlik o kadar cok guzel olur lutfen desteklerinizi bizden esirgemeyin. unutmayin hulusi kentmen turk sinemasinin unutulmaz bir karekteri idi... (buna da niye taktim bilmiyorum ama olsun yazmis bulundum...)

Ata sözlerini severim.
Başalamak işin yarısıdır.
kutluyorum hem sayın başkanı hem yola çıkanları.

burhan amca hep birlikte ciktik yola :smiley: sen de varsin... ben de seni kutluyorum...

estağfurullah biz sadece alkış tuttuk.
Yola çıktığınız sürecede becerbildiğim en iyi şeyi yapacağım (Alkışlayacağım.)

NİVACI' Alıntı:
estağfurullah biz sadece alkış tuttuk.
Yola çıktığınız sürecede becerbildiğim en iyi şeyi yapacağım (Alkışlayacağım.)
burhan amca varlığın yeter....

Buradaki tüm gönül insanlarına yürekten selam.Şu an 11 aylık bir kızım var.Elif :smiley: Kızımın doğumuna 6 ay kala DOWN lu olduğu söylendi.Bebeği al istersen dendi.Bir an bile düşünmedim aldırmayı.Eşimde aldırmak istemedi.Allahın verdiği canın,kendi evladımızın katili olmak istemedik inancımız gereği.6 ay uyumadım, yemedim.Eşimin çektiğini zaten Allah biliyor.Hamdolsun Allaha ki çocuğum sağlıklı doğdu.Şimdi akşam eve gittiğimde koridorda emekliye emekliye nefes nefese beni karşılayan bir yavrum var...Bu olay bende bir bilinç geliştirdi, bir merhamet!Farkettimki tüm çocuklar aslında hepimizin.Allah hepsini ayağına batacak dikenden dahi korusun diliyorum.BRAVO emeği geçenlere.

outlaw06' Alıntı:
Buradaki tüm gönül insanlarına yürekten selam.Şu an 11 aylık bir kızım var.Elif :smiley: Kızımın doğumuna 6 ay kala DOWN lu olduğu söylendi.Bebeği al istersen dendi.Bir an bile düşünmedim aldırmayı.Eşimde aldırmak istemedi.Allahın verdiği canın,kendi evladımızın katili olmak istemedik inancımız gereği.6 ay uyumadım, yemedim.Eşimin çektiğini zaten Allah biliyor.Hamdolsun Allaha ki çocuğum sağlıklı doğdu.Şimdi akşam eve gittiğimde koridorda emekliye emekliye nefes nefese beni karşılayan bir yavrum var...Bu olay bende bir bilinç geliştirdi, bir merhamet!Farkettimki tüm çocuklar aslında hepimizin.Allah hepsini ayağına batacak dikenden dahi korusun diliyorum.BRAVO emeği geçenlere.
evet herşey bizim için ve herşey nasip işi. isyanın ve hayata küsmenin bir anlamı yok. anne-baba inancını ve isteğini kaybetmeyecek ki, şifa gelsin. dualarına içtenlikle katılıyorum. o çocuklarımıza dahası ailelerine bir tebessüm yaşatabilirsek ne mutlu bize... emek tüm katılımcıların. teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.