Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 300
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 99,038


Arkadaşlar merhaba,

CNR Expo, bu sene de Boat Show'la eş zamanlı olarak 21 Şubat - 01 Mart tarihleri arasında Kamp ve Karavan fuarı Camp&Caravan Istanbul'u organize edecek. Ülkemizde karavancılık adına önemli bir adım sayılan bu fuar için CNR Expo'ya, başta Onurcan Özkan ve Duygu Özenç olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.


Ekli dosyayı görüntüle 517716


Sektörün önde gelen markalarının yer alacağı fuarda Hall 6 ve 7 Boat Show için, Hall 5 Kamp ve Karavan Fuarı'na ayrılmış olacak.

Kamp ve karavana ilgisi olan tüm dostlarımızı bekler, şimdiden keyifli bir fuar geçirmemizi dilerim.

Fuar boyunca hem Boat Show hem de Camp&Caravan Istanbul fuarına ücretsiz giriş yapabileceğiniz davetiyelerimiz için aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmanız yeterlidir.


Not: Yeni davetiye kodları temin ettikçe bağlantıları güncelliyoruz. Hatayla karşılaşırsanız bir süre sonra tekrar deneyiniz.

KOD 1:
[CNR EXPO] GEZENBİLİR ÜYELERİNE ÖZEL ONLINE FUAR DAVETİYESİ

KOD 2:
[CNR EXPO] GEZENBİLİR ÜYELERİNE ÖZEL ONLINE FUAR DAVETİYESİ

KOD 3:
[CNR EXPO] GEZENBİLİR ÜYELERİNE ÖZEL ONLINE FUAR DAVETİYESİ


CNR'da görüşmek üzere :smiley:


CNR Expo Fuar Merkezi'ne ulaşım bilgisi;
[CNR EXPO] Ulaşım Bilgisi

Ekli dosyayı görüntüle 517717
 Merhaba,

Ücretsiz davetiyeyi alamıyorum.

Yardımcı olabilir misiniz.

Capture
 

Kamp karavan fuarı ücretsiz davetiye formunu dolduruyorum fakat hata veriyor, fuar alanındayım acil 2 kişilik bilet bulma şansımız var mı acaba?
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,345
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

SON KONULARGeri
Üst