Gezenbilir'in Dört Ayaklı Üyeleri !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 83
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,719
Ynt: Gezenbilir'in Dört Ayaklı Üyeleri !..

Buda bizim natali, anlaşılacağı uzere dişidir kendileri

7-8 yıldır bizde yaşı 12+ olduğunu tahmin ediyoruz

akıllı ve inatçıdır ilaçlarını almamak için elinden geleni yapar
etin arasına konulmuş hapı ilk gün yutturabilirsiniz 2 gun eti çiğner hapı çıkarır
binlerce hazır mama tanesinin içinden hapı ayırır
veterinerin yanına ilk gün gider ikinci gün adam arabasından inince tanır, kaçar
hastaysa başını dizime koyar, kaşlarını kaldırıp dertli dertli bakar

(bu arada geçtiğimiz ay kefeni zor yırtmıştı, bir sabah geldik ki şirketin bahçesi kan gölü olmuş kızımız bitkin ve ağlamaklı
1 veteriner ofisi ve 1 hayvan hastanesi dolaştırdım tek taraflı burun kanaması ve ihtiyarlıktan dolayı kan durmaması teşhisi ve 2 gün ev istirahati ayağa diktik)
[attachment=1]

Etiketler

Ailemizin yeni üyesi Zorba.
Teşekkürler Gültekin ( navaraextreme )
Torununu buradan izleyebilirsin. ;D

2467734
2467735
2467736

Ben bu sayfayı nasıl görmemişim yahu :smiley:
Hepsi çok güzel dostlarınızın.. Allah uzun sağlıklı bir ömür versin hepsine :smiley:

Bu da benim oğlan "Face".. Gezilerimize gelenler yakından tanırlar zaten kendisini :smiley:

4eabaa7c0e06cca331ae7194133a5e7e.jpg

d0f8794001171273621bdaef8a9fa785.jpg

c42d8ef1bb28f2eec5c79993db4504de.jpg

18
30
31

Başlık çok güzel olmuş,hemen bizim çocuklarıda ekleyeyim :smiley:

anerkad' Alıntı:

çok şeker bişi bu :smiley: . bi keresinde aynısı kendi halindeki rota gitti bulaştı. rot pek bişi yapmak istemiyodu başta ama sonra sabrı tükendi .. onu rotun ağzından almıştık. :smiley: yere bırakınca dönüp dönüp gene rota saldırıyodu :smiley: neyse ki rot laf dinliyomuş sahibi azarlıyınca bişi yapmadı. :smiley:

Hayvanları çok seven ancak yakınıma geldiğinde korkan biri olarak bu sayfayı yakından takip edeceğim...en çok kedilerden korkuyorum,omuzuma kadar çıktıkları için...kedikadar olmasa da yaklaşmaya çalısan köpeklerden de ürküyorum.Ama çok sevimli dostlar,resimlere bayıldım.

bizimkinin kayıtlı bi ırkı yok diyemi kimse beğenmiyo :smiley: olsun o kendini çok beğeniyo ama :smiley:)))

Foto

Foto3

buda benim canım..
Quintin von Tronje eskiden çiftlik köpeğiydi ticari amaçlı bir yaşantısı varmış şimdi benimle yaşıyor emekli oldu benim için en değerli canlı..[attachment=2][attachment=3][attachment=1]

Eklyn 0din id 1082116962

Eklyn 0din id 2502252460

Quintin

Quintin

terrano' Alıntı:
bizimkinin kayıtlı bi ırkı yok diyemi kimse beğenmiyo :smiley: olsun o kendini çok beğeniyo ama :smiley:)))

Sokak köpeklerine,ırkı belli olmayan köpeklere büyük saygım ve sevgim var. Bende kendi köpeğimi 1 yıla yakın bir zamandır sokak köpeği diye besledim,eğitime gittiğinde cins olduğu ortaya çıktı.Açıkcası cins olup olmamasıda umrumda değil,onu hiç birşeye değişmem.. Ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum ve köpeğinizide gerçekten çok beğendim,haydut gibi hınzır bir havası var keratanın.. Maşallah :smiley:

en sevdigim kopekler kurt turleridir, alman kurdu veya sibirya kurdu. 5 tanesini apartman dairemde beslerim heralde o kadar seviyorum :smiley:

ama birkac kere barinaga gidip oralardaki kopekleri gorunce , beykoz ormanlarindaki toplanip ormana salinmis okak kopeklerini gorunce bu ulkede bu sokak kopekleri sorunu bitene kadar cins kopek almamaya karar verdim. gerci en son yedikule hayvan barinagina gittigimde danua-boxer-pitbull-3x alman kurdu- onlarca teriyer, golden, husky ve aklima gelmeyen daha bir suru kopek gordum. su an evimde sokakdan yavruyken alinmis arka bacagi ameliyat ettirilmis bir sokak kurdu var :smiley: 8 yasina geldi, Adi bariton fotografini yukliycem en kisa zamanda. Simdi yine sokakdan veya barinakdan bir yavru daha almayi planliyorum, bahceli bir ev aldigimda muhtemelen en az 5 tane olucaklar. hayvansever herkesi seviyorum, ama sokak hayvanini evine alip besleyenleri iki kat daha fazla seviyorum :smiley:

bu yolladigim fotograf yedikule hayvan barinagina ziyaretimde kendisini teriyer sanip kucagima oturan danua efe :smiley:

Efe

bunlar ailemizin diger elemanlari esim ve bariton alttakide 2. kedicigimiz tekir in ilk gozunu actigi gun :smiley:

IMG 0432

IMG 0439

E1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri