Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,330

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,931 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,953
Merhaba ben Ethem, 47 yaşında, kamu' da çalışan, yeşili ve maviyi seven, gezentiyim. Antalya'da ikamet ediyorum, çok güzel paylaşımların olduğunu gördüm, fikirlerinizin ve tecrübelerinizden yararlanmaya geldim. Selamlar....

Etiketler

Herkese Merhaba!
Neredeyse hepiniz gibi ben de doğa aşığıyım. 77 Ankara doğumlu ve İstanbul'da yaşayan evli, mutlu, çocuksuz azınlıktanım. Eğitim sektöründe hizmet veren bir hukukçuyum.
Özellikle İstanbul çevresinde (Marmara) uzun yürüyüş ve güzel kamp hatıraları biriktirebileceğim asgari müştereklerde anlaşabileceğim doğa severlerle tanışmak dileği ile...
Mutlu günler...

Merhabalar , Mehmet ben Osmaniyeliyim . Öğretmenim . Çukurova da Osmaniye'den tutunda Mersin'e ve nigde'ye kadar olan bölgede mezun öğrencilerimden oluşan zirve yolcuları adlı bir grup ile amatör doğa yürüyüşleri ve zirve tırmanışları yapıyoruz. Yürüyüşlerde çektiğimiz videoları YouTube da zirve yolcuları kanalında paylaşıyoruz

Merhabalar herkese,

Ben Ömer Ateş, makine mühendisiyim. Forumunuzu uzun süredir takip etmeme rağmen üye olmak bugüneymiş. İş alanım genel olarak inşaat odaklı ve genelde yurtdışında. Koç Üniversitesi ve Avusturya Lisesi mezunuyum. Şuan için işe ara verdim 1 yıl kadar ve IESEG School of Management Paris'te MSc International Business okuyorum. Doğa ile ilgili herşeyi seviyorum. Umarım sizlerden de çok şey öğrenebilirim ve aynı zamanda sizlere bildiklerimi paylaşabilirim.

İyi forumlar.

Selamlar. Ben Çağdaş. Stajyer avukatım. Teardrop karavan modeli için araştırmalar yaparken sitenize rastladım. 5. aya kadar bir problem olmaz ise projemizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Tabiki destekleriniz ile. Yarışmacı arkadaşlara başarılar :D

Merhaba;
Levent ben yakın zamanda bir Lada Niva sahibi oldum Niva hakkında bilgi edinmeye çalışırken forumla tanıştım. Çok da memnun oldum. Hala daha bilgi toplama ya çalışıyorum :smiley:

Merhaba;
Levent ben yakın zamanda bir Lada Niva sahibi oldum Niva hakkında bilgi edinmeye çalışırken forumla tanıştım. Çok da memnun oldum. Hala daha bilgi toplama ya çalışıyorum :smiley:

Merhaba ;
Benim ismim Önder aranıza yeni katıldım. Yaklaşık bir senedir offroad ile ilgileniyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Dacia Duster araç kullanıyorum. Yük gemilerinde makine zabiti olarak çalışmaktayım...

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri