Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,624

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954

Etiketler
Slm, ben Murat,36 yaşında ve Sinop'ta yaşıyorum , memurum.Ailemle beraber basit bir tatil planından buralara kadar geldim.Teardrop karavanlar sanırım genelde iki kişilik oluyor fakat ben 2 oğlum ve eşim ile birlikte rahat rahat gezebileceğimiz bir proje arayışındayım.Kaynak veya marangozluk gibi becerilerim yok ama gerek yardım alarak gerek öğrenerek bütçemin de el verdiği takdirde mevcut megane 2 aracımın çekebileceği bir karavan hayalini kuruyorum.Herkese iyi günler dilerim.

selam Poyraz ben.Doğa ,balık ve av tutkunuyum Suzuki vitara kullanıcısıyım birbirimizin tecrübelerinden yararlanmak ve güzel paylaşımlar yapmak dileğiyle burdayım.

Selamlar, Gökberk Aksoy, İstanbul. Land Rover Defender almak üzere yeni bir yola çıktım. Aracın satın alınmasından başlayarak ve takibindeki yenileme süresince vereceğim rahatsızlıktan dolayı şimdiden özür dilerim :smiley:

Adım Cengiz Haytacı İstanbulda ikamet ediyorum Motosiklet kullanıcısıyım 3 yıllık iki teker hayatımda maalesef kamplı bir gezim yok Şuan matından çadırına kadar dolaplarımı dolduruyorum Yaza hazırlığımı tamamlamak ve kamp yapmak istiyorum Herkese güzel geziler

Herkese merhabalar ben Doğa,İzmirde yaşiyorum Uzun zamandir 4*4 almak istiyordum arkadaslariminda önerisiyle araniza katildim.Adımdan olabilir doğa gezilerini ve seyahat etmeyi seviyorum .43 yasindayim ve bankaciyim

Selamlar tüm arkadaşlara...
sayfanızı yaklaşık 5 senedir takip ediyorum...
ismim hamza tam bir doğa motosiklet ve kamp aşığıyım.
mobilya ve dekorasyon mezunuyum.
izmirde bir sürücü kursunda motosiklet temel sürüş eğitmeni olarak çalışmaktayım...

izmir bölgesindeki kamp alanları ve karavan kültürüyle tanışmak için yardımlarınızı bekliyorum...

Merhaba,

Bugüne kadar genelde sadece forum okuyan "sinsi :sunglasses:" bir takipçiyken, karavan siparişimizi verdikten sonra artık benim de içerik konusunda bir rol almam gerektiğini düşündüm ve üye oldum.
Yakın zamanda daha aktif olarak burada bulunmayı düşünüyorum.

İstanbul'da yaşamaya çabalıyorum.

Merhabalar ben erkan bende doğa tutkunuyum uzun süredir sessiz takipçinizdim, artık bende üye olmalıyım bu güzel insanların arasına dedim ve burdayım,
yaşım 34, bilgisayar programcısıyım.

Yıllardır kamp yapardık bebişimiz olunca artık karavan bakarken bulduk kendimizi sanırım doğa bizi çağrıyor :smiley:
Forum olarak çok başarılı bir platform emeği geçen herkese teşekkürler, forum değil bi çeşit ansiklopedi diyebiliriz :smiley:

Mutlu Kalın

Merhabalar, ben İstanbul'dan Serkan. Üniversite öğrencisiyim. Daha çok doğa yürüyüşü yapıyorum. Daha yolun başında sayılırım, öğreneceğim daha çok sey var. Yine internette araştırma yaparken tesadüfen bu forumu gördüm hemen de üye oldum. Öğrenmeye, araştırmaya devam

LG-P705 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba herkese,
Ben Yunus Can, İstanbul'dan katılıyorum aranıza. geçen yaz eşimle ilk kez kamp yaptık ve resmen tutku haline geldi. kamp ve doğa ile ilgili herşeyi bu forum üzerinden takip etmek ve ileriki deneyimleri paylaşmak istiyorum.
teşekkürler.

Arkadaşlar, Sanal dolaşırken yolum buraya düştü.
Gelen kimdir diye merak edenler için, bende kendimi tanıtayım demi.. ;)

Doğayı sadece seven değil, doğanın dilinide bilen biriyim.
Hep sorarım kendi kendime, Rabbim beni doğada bir bitki olarak yaratmış olmasın!
Birde Kuzey Doğu Anadolu bölgesinde o güzelim yeşillikleri görünce, İnek olmadığıma üzüldüm.. :smiley:
Gezmeyi acayip severim.
Şehir şehir, Ülke ülke.

Doğanın dilinide sayarsak 4 lisan biliyorum..
Tarih merakım da en az doğa kadar.
Transporter ve çekme Karavan sahibiyim. (4 kişilik yataklı)
Ayrıca, Yelken kanat ve Yamaç paraşütüm de var..
Eğer hırsız eve girmediyse, bir çift te Kayağım var.
Omuzumdaki tüfeği yazmaya gerek yok :D
Meslek olarak; 27 yıldır Hollanda evlerinde Ahşaptan; Çatı, Çardak, Kapı, Bahçe Mobilyası, İnteriur ve exteriur özel tasarımlar üzerine çalışıyorum.. Herkes kendine bir Ünvan buldu ben bulamadım arkadaş... :smiley:
Gurubun en çömez üyesiyim galiba :smiley:

Son düzenleme:

Herkese slmlar. Bu benim ilk forum üyeliğim.. çok heyecanlıyım :smiley: Aydın da yaşıyorum. Amatörce off road, zıpkınla avlanma sporlarıyla uğraşıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.