Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,055,316

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,933 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,955

Etiketler
selamlar,
uzun süredir takip ettiğim sitenize ziraat mühendisi olarak arazi çalışmalarında desteklerinizi almaya ve tecrübelerimi paylaşmaya geldim.

Merhaba adim Ömür aslen istanbulda yasiyorum ama gecici bir sure dogu karadeniz bolgesinde ikamet edicem gezmeyi gormeyi guzel yerler kesfetmeyi cok severim ozellikle kimsenin bilmedigi yada nadir bilinen yerlere giderim tatilimi gezimi plansiz yaparim yol nereye götürürse ve bunlarin hepsini sedan aracla yapiyordum ama en son gectigim caykara yolundan sonra 4*4 jip almaya karar verdim

merhaba Aslı ben..
yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, tîrmanmayı kısaca doğayî çok severim pek vakit ayırdığım söylenemezdi ama bundan sonra farklı olacak! beni de aranıza alın :smiley:

Merhabalar uzun zamandır takipteydim ve en sonunda bende üye oldum. Off-road ce kamp ile ilgileniyprum. Çok faydalı bilgilerin bulunduğu bu yerde herkese mutlu eğlenceli gezmeler dilerim.

MERHABALAR..

SİTEYİ ARAMA MOTORLARINDAN BULDUM.. YAKLAŞIK 15 YILLIK MOTORCUYUM.... 50 YAŞINDAYIM, ANTALYA DA YAŞIYORUM , YAKIN ZAMANDA AĞIR BİR BEL AMELİYATI GEÇİRDİM , MOTORA BİR SÜRELİĞİNE ARA VERDİM VE 2 MOTORUMDAN BİRİNİ SATTIM, DİĞERİNİ OTURMA ODASINDA MUHAFAZA EDİYORUM..:smiley:..İYİLEŞME SÜRECİ YAKLAŞIK 1 YIL ALACAK, ŞU AN İŞİMDEN 6 AY İSTİRAHATLİYİM..

EŞİM " SEN DURAMAZSIN BARI BİR 4X4 AL DA AİLECEK DAĞLARA ÇIKARIZ İYİ OLUR" ŞEKLİNDE BİRŞEY SÖYLEDİ ASLINDA HAK VERDİM, VE ŞU AN 4X4 ARAYIŞI İÇİNDEYİM..

YA KAREKASA VEYA DİSCO 2 TD5 ALICAM , YAKLAŞIK 2 AYDIR FORUM VE SAHİBİNDEN SİTELERİNİ TAKİP EDİYORUM ,, KAFAM KARIŞTI BİRAZ,,,

HERKESE SAĞLIKLI ,BOL TEMİZ HAVA VE DOĞA İLE İÇ İÇE GÜNLER DİLERİM ..

MERHABALAR..

SİTEYİ ARAMA MOTORLARINDAN BULDUM.. YAKLAŞIK 15 YILLIK MOTORCUYUM.... 50 YAŞINDAYIM, ANTALYA DA YAŞIYORUM , YAKIN ZAMANDA AĞIR BİR BEL AMELİYATI GEÇİRDİM , MOTORA BİR SÜRELİĞİNE ARA VERDİM VE 2 MOTORUMDAN BİRİNİ SATTIM, DİĞERİNİ OTURMA ODASINDA MUHAFAZA EDİYORUM..:smiley:..İYİLEŞME SÜRECİ YAKLAŞIK 1 YIL ALACAK, ŞU AN İŞİMDEN 6 AY İSTİRAHATLİYİM..

EŞİM " SEN DURAMAZSIN BARI BİR 4X4 AL DA AİLECEK DAĞLARA ÇIKARIZ İYİ OLUR" ŞEKLİNDE BİRŞEY SÖYLEDİ ASLINDA HAK VERDİM, VE ŞU AN 4X4 ARAYIŞI İÇİNDEYİM..

YA KAREKASA VEYA DİSCO 2 TD5 ALICAM , YAKLAŞIK 2 AYDIR FORUM VE SAHİBİNDEN SİTELERİNİ TAKİP EDİYORUM ,, KAFAM KARIŞTI BİRAZ,,,

HERKESE SAĞLIKLI ,BOL TEMİZ HAVA VE DOĞA İLE İÇ İÇE GÜNLER DİLERİM ..
KUSURA BAKMAYIN , BU ARADA İSMİM ÖNDER KAMA, THY de Kaptan Pilotum.. Evliyim, 24 yaşında bir kızım 15 yaşında bir oğlum var.
Serbest Dalış, Scuba, Zıpkın ile balık avcılığı, yüzme ve fotoğrafçılık hobilerim. Doğaya saygılı, kanun kural bilen bir insanım.
hoşçakalın, sağlıkla kalın.

Herkese merhabalar.
Ben Trabzondan Eren. 20 Yaşında mimarlık öğrencisiyim.
Araçlara ilgiliyim, 2008 model Honda Civic sahibiyim.
Hobim olarak biraz off-road a aykırı, kendi çapımda detailing ile ilgileniyorum.
Hep içim de uktedir, yükseltme kitli, 30-35 lastikli canavarlar. Belki bir gün olur, belki bir Lada Nivam olur giriş kapısı :smiley:
Hayırlısı diyelim, tekrar merhabalar.

yeni üye oldum yardım ve bilgi istiyorum. pajero pinin gdı almak istiyorum ama ofrood için degil ailemle dag yayla gezmek için ama kafamı bulandıran çok sorular karşıma çıktı yakıtı lpg takılmaması gaz kelebegi yok sorun verdigi parçası çok pahalı oldugu gibi bu pinin hakkında detaylı bilgi istriyorum teşekkürler

Ben Asil Ergun. Ilk çıktığı yıl itibariyle gözümde başka bir yeri olan 1995 GC ZJ 5.2 aracima yakin bir zamanda sahip oldum.Arabayi tanımıyorum lakin zaman içinde alışmayı tanimayi umuyorum..

Selamlar,

Uzun süredir forumu takip etmekteyim. Son dönemde off-road merakı içerisindeyim, başlangıç için uygun bir araç alıp en kısa sürede bu merakı uygulamaya geçirmeyi planlıyorum.

İzmir civarında araçsız misafir olarak katılabileceğim off-road etkinlikleri olursa katılmaktan çok memnun kalırım.

Umarım yakın zamanda burada paylaşacak tecrübeler edinirim.

Herkese selam.Memurum.Meslek gereği hobilerime vakit ayıracak fazla zamanım olmuyor.Ama benimle aynı hobilere sahip insanlarla bir arada olmak güzel.Bu forumu Jeep Grand Cherokee WJ kasayı araştırırken denk geldim ve çok beğendim.Burası araba+ doğa severler için ayrı bir dünya imiş...Daha öğreneceğim çok şey var bu siteden.Herkese iyi paylaşımlar.

Selamlar herkese,teşekkür ederim beni kabul ettiğiniz için.
Biryere ait olamama hissi, uzun süre aynı yerde yaşayamayıp yerinde duramamın, evladım sen niye böylesin diyen anamın, huzuru sadece toprağa yakın ve doğada hissetmemin, nedense melakolik depresif olduğumu düşünen ve beni de düşünmeye zorlayan insanlarla bir arada yaşamaktansa, karavanda yaşamaya başlıyım ben düşüncesi uzun zamandır var,fakat buna maddi, manevi, bedenen ve zihnen hazır olmak okadar da kolay değilmiş.Ozaman ben bir süre araştırma yapayım bari dedim,sisteme bağlı olmadan,dar küçük alanlarda yaşamayı az çok biliyorum (açık arazide 6 ay kıl çadırda yaşamışlığım var) arabalardan anlamak, yol bilmek lazım doğru karavanı almak vs. gibi bir sürü bilinmezlik var benim için, dolayısıyla da bu gibi forum ve blogları takip edip yaşanan tecrübelerinizden faydalanmak bilgi edinmek istiyorum müsade ederseniz,şimdilik benden bu kadar.Hoşçakalın. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR