Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,581

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954

Etiketler

Merhaba, ben Salih. bir karavan yapma hayalim var biraz zaman alacak bir proje ancak yine de şimdiden sizlerle tanışıp fikir alışverişinde bulunup birşeyler öğrenmek isterim.

IMG 1644
Merhaba Cemil ben ist dan off road yapmayı düşündüğüm için Cherokee 4.7 aldım bu hafta gidilen yerlerden haberdar olmak için burdayım şu anda Gelibolu'da yazlığımdayım butarafta olan organizasyon varsa katılmak isterim amatör olta balıkçılığı deniyorum olmuyor Bi türlü gezilecek yer varsa bende varım bendeki araçtan kunlanan varsa biraz bilgi rica edeceğim birde herkese selam

Merhaba,
İzmir den forumu uzun zamandır takip ediyoruz,ailece yaptığımız çadır kamplarından sonra ilk camper ımızı 2 gün önce aldık,iç dizayn hazır olmak ile birlikte dış tarafta yapacağımız projelerimizi başlattık,gerçekten aracı hazırlamak bile çok keyifliymiş,herkese mutlu günler :smirk:

Cümleten Selamlar
İsmim Oğuzhan Geçit
Edirneliyim Bulgaristanda yaşıyorum Doğa ve doğa sporlarıyla ilgileniyorum herkese keyifli forumlar

Merhaba gezenbilir üyeleri.
Gezgin ve birazda özgürlüğüne düşkün ruhum benim bu forumu bulmama vesile oldu.

Son birkaç yıldır işyerimde yaşadığım bazı sıkıntılar. Beni hem para kazanıp hemde özgür olabileceğim bir iş modeli arayışına itti. Yoğun araştırmalarım sonucu grafik tasarım ve görselleştirmenin bu konuda ideal ve benim zevk, yeteneklerime uygun bir iş olduğunu keşfettim.

Şimdi hayalim önümüzdeki 4 yıl içinde tasarım konusunda kendimi olabildiğince geliştirip freelance
işler almak ve işi oturttuktan sonra 6 ay ücretsiz izine ayrılarak; Dünya'yı olmasa da Avrupa ve Amerika kıtasını gezmek. Yaklaşık 20 yıldır Türkiye 'nin neredeyse tüm illerini gezme fırsatı buldum. Hani gezmek dediysem de bu forumdaki üstadlarınki kadar kaliteli ve keşiflerle dolu değil elbette.

İnşallah burada güzel arkadaşlıklar edinip yeri geldiğinde yurt içinde yeri geldiğinde yurt dışında sizlere birlikte gezi, keşif ve aktivitelere katılmak niyetindeyim. Hayırlı olur inşallah. :smiley:

Merhabalar,

Adım Mehmet Kucuksari. Ben de gezenbilir.com eski platformu olan SMF sitesi sahibiyim. Nette araştırma yaparken gezenbilir sitesinin gayet başarılı bir şekilde SMF'den XENFORO geçtiğini gördüm.

Benzer bir geçişi kendi sitem için düşündüğümden, yönetici arkadaşlardan bu geçiş ile ilgili olarak bilgi paylaşımda bulunmak için üye oldum.

Site gerek tasarım gerekse içerik olarak gayet başarılı. Emeği geçen tüm teknik ve yönetici arkadaşların ellerine sağlık.

Selamlar ve sevgiler

Merhaba, sevgili gezenbilir ailesi.

Ben Malik. 30 yaşında genç bir insanım, işim gereği Türkiyenin çok bölgesini dolaştım. Ancak mevcut işimide 2015 yılında bırakıp farklı bir meslek üzerinde hayatımı idame ederken anladımki İstanbul ve sabit bir yaşam bana göre değil. Yalnız yaşan bir birey olarak olmam gereken yer yollarda ve doğa içerisinde bulunmam gerektiğini anladım.

Kısa süre önce hayallerimin su yüzüne çıkmasına neden olan düşüncelere kapıldım ve bir süredir de araştırmalar içerisindeyim. Motokaravan almak yahut yaptırmak istiyorum. Araştırmalarım ve okuduklarım neticesinde çok kafam karıştı. En son yapımında emeği geçen arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum ve güzel insanların yazılarını okudukça gezenbilir'de bana yardımcı olabilecek insanlar olduğunu anladım.

Hayata sıfırdan başlayacağım gibi karavan alımı-yaptırımına da sıfırdan başlayacağım. Siz değerli abilerim, arkadaşlarımın tecrübelerinden faydalanmak bilgi almak istiyorum.

Elinizde yeni doğmuş bir çocuk var ve eğitilmesi gerekiyor.

Malik Gökçelik

Merhabalar
Ben Sakarya'dan Hasan Bahadır
Off-road, kayak, board, kampçılık, rafting ve her türlü su, doğa ve heyecan içeren sporla ilgiliyim.
Yaş 32,
Sakaryada özel bir fabrikada Satınalma ve Pazarlama Müdürüyüm,
Ayrıca Bir Defender ve Dıscovery Hayranıyım
aktivite arkadaşlarıma başarılar dilerim ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR