Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,055,136

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,933 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,955
Merhabalar,

Uzun süredir forumunuzdan haberdarım ve ara ara takip ediyorum. Bugün ilk kez "merhaba" demek için yazıyorum. Tüm kurucu ve katılımcılarına gönülden teşekkürlerimle...

İsmim Özkan, 50 yaşımın baharındayım :smiley: ve şu an Urla / İzmir'den katılıyorum. Yıllardır süren İzmir hayalimi 3 ay önce İstanbul'dan yarı emekli moduyla İzmir'e taşınarak gerçekleştirdim, ancak ara ara başka şehir / ülkeler dahil İstanbul'a da gitmem gerekiyor.

2010 yılından beri bir Subaru Forester 4x4 sahibiyim, buna yakın zamanda başlayan off-road merakıyla 1980 model bir CJ6'da dahil oldu. Kısa sürede bir revizyona tabi tutma niyetindeyim.

Ayrıca uzun yıllardır yelken yapan ve deniz sevdalısı biri olarak genelde her yaz bir kaç ay 40 ft yelkenli Beneteau teknemizle Ege ve Yunan adalarını ailecek tavaf ediyoruz. Bunun yanısıra aslında -doğru bir ekip bulamadığımdan- çok fazla kullanma fırsatı bulamadığım Triumph Tiger 800 enduro motorsikletim var.

Doğa ve adrenalin sevdalısı bir ihtiyar delikanlı olarak civardaki üyelerle tanışmak ve mümkün olduğunca organizasyonlara katılmayı arzu ederim.

Selam ve sevgilerimle,

Özkan (532 646 6388)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
tüm gezgin arkadaşlara selamlar,

foruma geç katıldım diye kimse gezmeye yeni başladım sanmasın: eskiden beri tek hayalim dünyayı gezmek, 35 yaşına kadar 35 ülke dolaşmayı hedefledim ve çok şükür nasip oldu . tam 35 yaşındayım şu anda ve 35'den fazla ülke gezdim. şimdi Türkiye'ye daha fazla zaman ayırma vakti geldi demek oluyor benim için. bu yaz 15 günde 5bin KM ile bismillah dedim ( İstanbul-Bolu-Bilecik-Afyon-Konya-Nevşehir-Malatya-Elazığ-Erzurum-Artvin-Rize-Trabzon-Giresun-Sinop-Bartın) .

neredeyse her haftasonu dolaşıyorum İstanbul etrafını. bu sene çadırımı arabadan çıkartmadım hiç:smiley: geçen seneye kadar hep doğayla içiçe otellerde olsa otel tatili konsepti ile tatil yapıyorduk eşimi ikna edebilirsem ilk fırsatta minik bir karavan ile karavan tatili işine başlayabilirim her an.

seyahat sektöründeki bir firmada uzun süredir yöneticilik yapıyorum. 2 erkek evladımız var 4 ve 1.5 yaşlarında.

forumdaki değerli üyelere kazasız belasız huzur ve afiyetle geziler diliyorum.

Merhabalar,
Forumu Ankara yakınlarında kamp alanı araştırırken buldum. Gerçekten güzel ve güncel bir forum. Doğa meraklısı bir kaç arkadaşımla hafta sonları kamp yapma hevesiyle yola çıktık, bu konuda buradan çok faydalanacağımı umuyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Herkese Merhaba,

Bende aranıza yeni katıldım. Kısmet olursa off road ın çekim kuvvetine bende birgün katilarak guzel fotolar paylasacagim :smiley:

Merhaba, ismim Alper. Cok uzun sure kamp, kampcilik ve doga hayati ile ilgilendim ve siteden buyuk fayda sagladim. Simdi ise gonlumuze bir VW T3 sevdasi dustu. Bununla alakali fikir ve yardim taleplerime cevap ariyor, deneyimli insanlarin tecrubelerinden faydalanmak istiyorum.

Herkese Merhaba..
Foruma üye oldum ve bu forumun amacı olan bilgi paylaşımına ben de bir katkı yapabilmek adına Türkiye de çok yaygın olmayan Hyundai Terracan aracımı sizlere kısaca tanıtacağım. Kendi bildiğim teknik bilgileri, araç özellikleri, araç hakkındaki tecrübelerim, alırken nelere dikkat edilmesi gerekir, fotoğraflar, parça temini vs.. Umarım bu sayede aracımı daha çok insan tanır ve bu aracı almadan önce bilgi sahibi olmak isteyenlerin, araca çekimser bakanların aklındaki birtakım soruları giderebilirim tabi ki sizlerinde yardımlarıyla. Saygılarımla..

MErhaba ben Volkan.

Doğada olmaktan keyif alıyoruz eşimle birlikte. Yıllardır hiç otel ve pansiyonda kalmadık. Hep çadır ve kamp. Çok Faydalanıyorduk forumdan şimdi üye olduk. #Yolaçık

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR