Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,670

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954

Etiketler

İyi günler adım Barış.
45 yaşından sonra büyükşehirden ve hayatın koşuşturmasından bunalmış biri olarak nette gezinirken rast geldim sizlere. Ankara da eczacılık yapmaktayım.Memleketim Ürgüp Kapodokya . Sizlere yardımcı olabileceğim bir konu olursa mesaj gönderebilirsiniz.

Merhabalar efendim ben deniz 28 yıllık lisans mezunu bir adet Kaan Ankara da ikamet etmekte olup kamp karavan tutkunu çiçeği burnunda Eylül ayında teslim edilmek üzere karavan sahibi genç dolu dizgin bir gencim... Sitede emeği geçen herkese teşekkürler ellerinize sağlık.

Merhabalar. 34 yaşında bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. 4 yaşındaki kızım ve eşimle bu yaz fresh and black çadır ve sedan aracımla Eskişehirden başlayım Batumda sonlanacak Karadeniz turu planlıyorum. Eski hobim amatör olta balıkçılığı, uzun yıllardır ise ahşapla ilgileniyorum ve bir atölyem var. Doğa sever insanların arasında olmaktan mutlukuk duyuyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,

Doğada zaman geçirmeyi seviyorum ve bunu aileme de aşılamayı başardım. Amatör olta balıkçılığı ve kampçılık deneyimlerimi çeşitlendirmek adına imkanlar dahilinde yeni arayışlar içerisindeyim. Bu arayışarım arama motorlarında hep gezenbilir sitesine yönlendirince artık buraya üye olmamın vaktinin geldiğini anladım. Daha çok vakit geçirmek ve deneyimli arkadaşların paylaşımlarını daha yakından takip etmek üzere herkese selamlar.

Merhaba. Haziran ortasında çekme karavanımızı teslim alıp yazımızı mobil geçireceğiz. Bakalım nasıl olacak? Adım Tolga, herkese selam!

Merhaba, ben Antalya'dan Özgür, yaş 39, makine mühendisiyim, 2001 model Toyota 4 Runner Surf sahibiyim, nette gezinirken siteye rastladım ve üye olmaya karar verdim. Görüşmek dileği ile...

Merhabalar adım şafak 22 yaşındayım :smiley: işim gereği (yönetmen,kameraman) çok fazla geziyorum ve gittiğim yerlerde neler olduğunu bilmek istiyorum. Bu sene ilk arabamı alıcam inşallah. Grand cherokee 5.2 düşünüyorum ve bu yüzden de bu foruma kayıt oldum :smiley:

Ben Ekrem, İzmir'de yaşıyorum.Evliyim .gezmeyi ,yüzmeyi seviyorum.
Doğa tutkunuyuz.kampçılığı araştırma evresindeyim.Görüş ve önerilere açığım.

Merhaba adım Sedat grand Cherokee 5.2 sahibiyim güzel bir site olmuş her tarafta karşıma çıkıyor bu denli değerli insanların arasında bulunmak için üye oldum saygılarımla

Herkese iyi forumlar. Bugün itibariyle aranıza katılıyor olsam da yaklaşık 1-2 aydır çoğu yazıyı dikkatlice okumaya çalıştım. Aranıza katılmama sebep olan en büyük etken üniversitesi bitmek üzere olan bir gencin Lada aşkıydı. Bir an önce mezun olup bir Niva almak için tutuşan bir arkadaşınız, bir kardeşiniz olarak ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Asıl sebebe gelirsek bugün malum sitede bir Defender'a tutuldum kaldım. Gün içerisinde her zaman olduğu gibi yine buralarda bir şeyler okurken "Gördüğüm en iyi Defender" başlığında Anadolu Kaplanı lakaplı bir Defender'ı fark ettim. Acaba bu o mu derken benim gördüğüm en iyi Defender olduğunu belirteyim bahanesiyle kendimi aranızda buldum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.