DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1419146 kişi tarafından okunmuş, 15184 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.325 oy
    19,2%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,4%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.505 oy
    21,8%
  4. Arama Motorlarından

3.350 oy
    48,5%
  5. Radyo - TV Programından

169 oy
    2,4%
  6. Tesadüfen

1.556 oy
    22,5%
  7. Banner Reklamından

55 oy
    0,8%
  8. Diğer

465 oy
    6,7%
  1. Wakgas

Wakgas Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    5
    hoş bulduk Ali.

2. SuNMaN

SuNMaN Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    40
    Tercihinizin yanlış olduğunu size düşündüren veya daha doğrusu sizi pişman eden nedir araçla ilgili.

Mibrahim bunu beğendi.

3. BAG

BAG Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba Herkese bu arada BEN geldimmmmm

istanbul avrupa yakasından katılıyorum yaşım 28 :smiley:

kamp olaylarına 3 senedir aşık olarak devam etmekteyim sizin aranızda olmak gurur verici keyif veriyor yazıları okumak bilgi almak sizlerden :sunglasses:

4. abidinan

abidinan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Path dinder aracı off road için yanlış tercih dememin sebebi , ağır ve cüsseli bir araç olmasına rağmen 2,5 dizel ve 4 silindir bir motor yeterli gelmiyor sanırı, benim için kötü bir tecrübe oldu. Motor yapmak durumunda kaldım. O sebeple , bu yüzden de şimdi kendime V8 4700 motorlu bir toyota LAndcruiser vx100 aldım, inşallah keyifle binelim diyorum.

SuNMaN bunu beğendi.

5. Alpinist..

Alpinist.. Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar Erkan ben .
    Dağcılık, kamp,kano ve kayak sporu ilgi alanlarıma giriyor.
    Herkese eğlenceli bol faliyetler dilerim.

6. adigekuzeyli

adigekuzeyli Kango camper

Alınan Beğeni:
    39
    Merhabalar; ben İsmail kendi kango aracımı karavana benzeterek gezmeye çalışıyorum. Karavanda yeniyim tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

7. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    709
    Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiler...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adigekuzeyli bunu beğendi.

8. adigekuzeyli

adigekuzeyli Kango camper

Alınan Beğeni:
    39
    Hoş buldum teşekkür ederim yücel bey

9. SuNMaN

SuNMaN Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    40
    Yani motor yaptırmanız gerçekten acı bir tecrübe olmuş tabi.

Land cruiser kalitesi tabiki tartışılmaz ama benim görsellik olarak konfor olarak da ondan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmütorum. Vx100 tam bir efsane ama maalesef dış görünüm biraz eskidi sanki. E bi üst kasası da neredeyse 3 adet pathfinder fiyatı tabi.

Bence pathin en büyük eksiği arka diferansiyel kilidi olmaması. Path kesinlikle ağır offroad aracı olamaz. Ama bence mükemmel bir kamp aracı.

10. mutlukardesler

mutlukardesler Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Herkese merhaba ben Mehmet mutlu Ümraniye güven sanayide defender boya ustasıyım. Sizlerle Bilgi alışverişinde bulunmak için burdayım. Herkese iyi günler dilerim

11. gum

gum Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba.. ben Gumrah..

Ulkemden biraz uzaktayim, ama dagini bayirini cok ozledim.. karavana yakin zamanda merak salmamla kendimi burda buldum..

12. o.merzifonlu

o.merzifonlu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhabalar herkese. Ben de Tıp Fakültesinde son sınıf öğrencisiyim, seneye doktor çıkacağız bir aksilik olmazsa. Yıllardır kamp ve fotoğrafçılık sevdalısıyım. Mezuniyet de yaklaşıyor ve önümüzdeki yıl sonuna doğru diplomamızı alıp mesleğe atıldıktan sonra daha çok şehir içinde kullanacağım, fırsat buldukça küçük kaçamaklar için kampa ve kısa seyahatlere çıkacağım zevkli bir araç araştırması yapıyorum. Bu araştırma sırasında da eskiden beri hayranı olduğum jeep Cj serisi ile yeniden yolum kesişti. Başka bir deyişle eski heveslerim yeniden canlandı. Bu konuda yaptığım birçok araştırmanın kapısı gezenbilire çıkınca naçizane aranıza katılmaya karar verdim. Eğitim cahilliği alır derler ama elbette her işin ustalığının yeri ayrıdır. Biz insana bakıp 'arızasını' görmeye çalışırız ama motorlu taşıtlardan aynı seviyede anladığımı söyleyemem. Araçlar ve motorları konusunda ileride sizlere soracağım ve belki absürd de gelebilecek sorularım için peşinen özür dilerim.

Mibrahim ve Zafer Aksu bunu beğendi.

13. Suaat

Suaat Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar ismim Suat. İstanbul'da ikamet ediyorum. arizabildirimi.com sitesinde editörlük yapıyor ve işim gereği de sık sık İstanbul dışına seyir halindeyim. Daha önce gitmediğim yerlere gitmeyi daha çok seviyorum.
    Aranıza yeni katıldım. kısmet olursa buraya da gittiğim yerlerin fotoğraflarını sık sık paylaşırım.

14. yasinankon

yasinankon Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba, Konya'dan Yasin ben.37 yaşında sağlık memuruyum,evli ve 2 çocuğum var.Karavan merakım var ve bunu araştırırken buldum bu forumu.Klasik tatil anlayışından kurtulup doğada vakit geçirmek istiyorum ailemle. Herkese iyi gezintiler...

15. NaTu

NaTu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba Arkadaşlar ;
    Ben Nadi 29 Yaşında Mersinde Yaşıyorum. Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar :p Burayı Şans Eseri Buldum Biraz Site İçerisinde Gezindim Hoşuma Gitti Aranıza Katılmak İstedim. Macera=Nadi diyeyim kısaca
    Ben Değişik Kültürler Değişik Ülkeler Görmek İstiyorum. İlk Görmek İstediğim Yer Afrika Kıtası.
    Önümüzdeki Aylarda Afrika Macerama Atılmayı Düşünüyorum.
    Hepinize İyi Günler Bol Maceralar Diliyorum ..

16. metehan.shn

metehan.shn Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba,
    Ben Ankara'dan Metehan. Dijital iletişim uzmanı olarak çalışıyorum. Doğayla iç içe olmayı seviyor, doğada olmadığımda bu forumda gezinerek huzur buluyorum.
    İnşaatı devam eden bir bahçe evim var ve bir karavan hayalim var. En büyük hayalim ise karavanla dünyayı gezmek.
    Düşen TL değerine rağmen hayal kurmaya devam ediyorum:smiley:

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...