Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,051,428

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,932 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,954
Merhabalar Gezenbilir ailesi,

İstanbul dan katılıyorum aranıza Muhasebeci yim yıllar önce karavan hayalim nedeniyle uzun zaman takip etmiştim üye olmadan ne hikmetse üye olmak şimdi nasip oldu 96 5.2 zj sahibi olduktan ve Araştırma yaparken tekrar denk geldim ve aranızdayım artık.

Etiketler
Merhaba ben Emre.Doğa ve gezi vazgeçemedigim unsurlardır.Sayfayı birkaç senedir takip ediyorum fakat yeni üye oldum.Yazlık alıp her sene aynı yere gitmek bana mantıklı gelmiyor er ya da geç karavanım olacak.Aranızda olmaktan mutluyum☺

Merhaba gezenbilir ailesi. Ben istanbuldan Bahadir. Yaşim 45 Mühendisim. Çiçeği burnunda 2004 2.0 5.k Grand Vitaraciyim.Eski motorcu,amatör telsizci ve Arama Kurtarma gönüllüsüyüm.

Herkese selamlar.

Merhaba,
Uzun yıllar Gümrük müşavirliği ve devamında gayrimenkul danışmanlığından sonra emekli oldum,İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyoruz,çadırla,araçla ve motosikletle kamp yapmayı seviyoruz,çekme karavan hakkında bilgiler araştırırken bu formu buldum,çok fikir alacağımı umuyorum,herkeze sağlıklı huzurlu günler diliyorum.

Merhaba;
Ben Tolga. Doğayı severim,sayarım.İnsanı da onun bir parçası sayarım :smiley: Ufak tefek bir işim var karnımızı doyurmak içün :p Yamaç paraşütü pilotu sayılırım(Haftasonu pilotu). Ve şu aralar bir camper yapıyorum kendime.Daha çok şey paylaşmak dileğiyle...

Merhaba gezenbilir ailesi,aranıza yeni katılıyorum,Ben Hakan,emekliyim,Doğa ve gezi vazgeçemediğim zevklerimdir,uzun süre yapmış olduğum yelken sporunla birlikte çekme karavan ile karada gezilerime devam etmek istiyorum.Halen karavan satın alma arayışım devam ediyor.

Merhabalar, ben Onur :smiley: İç Mimarım, evliyim, Ankara'da yaşıyorum şimdilik 37 yaşındayım. Hayatıma yeni bir bakış açısı getirmek, anlamak için buradayım.

Umarım güzel dostluklar kurup hayatımızı anlamlı hale getirebiliriz.

Merhabalar

Forum sitelerini çok fazla kullanan birisi değilim. Fakat burada ilgimi çeken çok güzel konu başlıkları ve içeriği mevcut. Su an için genelde takip edip inşallah ileriki zamanda da faydalı paylaşımlarda bulunabilirim.

İlgi alanım genelde gezi üzerine olup yeni yeni kampcılık ve doğa fotoğrafcılığına merak sardım.

Herkese iyi günler ve keyifli paylaşımlar dilerim.

Selamlar, Sakarya'dan Onur ben...Yıllardır heybetli arazi araçlarını keyifle izlemiş ama bir türlü almaya cesaret edememiş biri olarak üye olmamdan yıllar sonra ilk mesajımı yazıyorum...Bir adet bayan için Suv bir adet de benim için spor sayılabilecek bir binek aracımız mevcut..0-100den vazgeçip biraz daha doğa gezileri piknik vs için bir araç alma niyetiyle aracımı satışa çıkardım. satış durumuna göre WJ kasa almayı düşünüyorum...Bayağı bir konu okudum ama aklında ne kaldı derseniz Güç,konfor,sanayi,yakıt :smiley: umarım kısmet olur düzgün bir araç alabilirim.
Herkese iyi forumlar diliyorum...

Merhaba ben İsmail yakın zamana kadar santa fe kullanıcısıydım aracımı sattım hedefim land cruiser kullanıcısı olmak kısmet.

Merhaba. Ben Melih Çattık.Eskişehir’de yaşıyorum. Üniversitede akademisyen olarak görev yapıyorum. Foruma üye olma sebebim yeni aldığım 96 model Grand Cherokee ZJ 4.0 Limited modeli. Saygılar, selamlar...

Merhaba ben selim kara samsunda yaşıyorum.Daha çok çok yeniyim.yeni bir araç almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri