DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda murat tarafından 27 Ağustos 2006 tarihinde açılan konu 1491057 kişi tarafından okunmuş, 15523 cevap yazılmıştır

?

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

1. Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

1.383 oy
    19,0%
  2. Üyesi Olduğum Mail Listesinden

167 oy
    2,3%
  3. Arkadaş Tavsiyesiyle

1.541 oy
    21,1%
  4. Arama Motorlarından

3.564 oy
    48,8%
  5. Radyo - TV Programından

172 oy
    2,4%
  6. Tesadüfen

1.609 oy
    22,0%
  7. Banner Reklamından

57 oy
    0,8%
  8. Diğer

483 oy
    6,6%
  1. Black Ghost

Black Ghost Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    11
    Caydırıcı olmasın ama ucuz yollu Cherokee sizi üzer mutlu olmak içinde ayrıntılı incelenmiş iyi bir ustaya gösterilmiş temiz hırpalanmamış bir araç bulmanız gerekiyor sadece naçizane fikrimi söyledim

Okan55 bunu beğendi.

2. subay

subay Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Merhaba ben Mehmet,

Doğayı, yeni yerler keşfetmeyi ve macerayı seven biriyim. Doğayla iç içe olmak çok güzel bir duygu. Daha önce Orman Genel Müdürlüğünde, Yangın Gözetleme personeli olarak görev yaptım. Çok yangınlara şahit oldum.

Şahsım olarak; Doğa insana huzur, bir yaşam kaynağı sunmakta. Her türlü aktiviteyi denemişimdir. Su sporları haricinde.

Gezenbilir Ailesi'ne selamlar :cool:

Okan55 bunu beğendi.

3. SEVİNDİK 17

SEVİNDİK 17 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Doğayı ve gezmeyi seven tüm üyelere merhaba. Adım Ersoy Sevindik. Acil sağlık hizmetleri alanında görev yapıyorum. Çanakkalede yasıyorum evliyim ve biri 6,5 diğeri 8 yaşında iki çocuğum var. Doğayı hayvanları ve şu an pek gezemesem de gezmeyi ve kamp yapmaya bayılıyorum. Bu aralar Eşimi bir çekme karavan almak için ikna ermeye ugrasiyorum. Fırsat buldukça cocukları alıp yakın yerlerde (orman dağ bayır) yürüyüşe çıkarız. Eşim pek bizimle gelmez. Malum ev işleri temizlik vs. Öğretmen olduğundan sadece hafta sonları vakti oluyor, bu zaman diliminde de pek dışarı çıkmak istemiyor. Ama beni yaz-kış sanki bir ses doğaya çağırıyor. Bu normal mi bilmiyorum. Benim hayatım böyle geçiyor. Istedigimse vaktim ve bütçem uygun olduğu sürece dışarıda bir ağacın altında yada bir göl kıyısında 3-5 gün ailemle kamp yapabilmek.
    1.5 dizel p.shift şanzıman 300 nm torklu bir arabam var. Ama karavanim yok bende bir karavan almak istiyorum. Kendimi tanıtmaya çalıştım herkese once saglik sonra bol gezmeler diliyorum.

Okan55 ve adigekuzeyli bunu beğendi.

4. Kumuk67

Kumuk67 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Bende aranıza jeep cherookee 04 kj ile katıldım.yeniyim ilk defa bir jeep kullanıyorum.yardımlarınızdan tecrübelerizden faydalanmak öğrenmek için forumu takip edeceğim saygılar sevgiler herkese

Okan55 ve SEVİNDİK 17 bunu beğendi.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...