Gezmeci; Bir Karavanın Doğum Belgeseli...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan prensesindedesi© Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 135
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,605
Yer
Mersin
Değerli forum üyeleri;adım Cuma KESKİN, 1956 Sivas doğumluyum.Belki klasik bir başlangıç olacak,yıllardır hayalini kurduğum karavanlı bir yaşam için 2004 yılında aldığım transporter T5 aracımı satarak 2008 model 15M3 Fiat Ducato aldım.Profesyonel destek ve sizlerinde katkılarıyla karavanımı(GEZMECİ)yapmaya karar verdim.Tüm Gezenbilir üyelerinin yorum,yardım ve eleştirilerini bekliyorum...Mersin'den selamlar...

Etiketler
Cuma bey siz çoğunu başarmışsınız yarısından fazlasını yapmışsınız. Hayırlı uğurlu olsun.

Selamlar Turan YÜCEL.

"Cuma bey siz çoğunu başarmışsınız yarısından fazlasını yapmışsınız. Hayırlı uğurlu olsun.

Selamlar Turan YÜCEL."

Turan Bey;çok teşekkürler,yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum...

İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Kendinizmi yapmayı düşünüyorsunuz.

"İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Kendinizmi yapmayı düşünüyorsunuz."

Çok teşekkürler sayın Firkat,evet profesyonel destekte alarak kendim yapmayı düşünüyorum,Mersin'den selamlar...

Cuma Bey hayırlı uğurlu olsun. Bende geçen hafta Samsundan içi yapılı 12 m3 Fiat Ducato Motokaravan aldım. Gerçekten karavancılık harika bir şey. Forumdaki arkadaşlar her konuda yardımcı olur. Görüşmek dileğiyle. İzmirden selamlar sevgiler...

"Cuma Bey hayırlı uğurlu olsun. Bende geçen hafta Samsundan içi yapılı 12 m3 Fiat Ducato Motokaravan aldım. Gerçekten karavancılık harika bir şey. Forumdaki arkadaşlar her konuda yardımcı olur. Görüşmek dileğiyle. İzmirden selamlar sevgiler..."

Sayın günözkolaylı;çok teşekkürler,sizinde karavanınız hayırlı olsun,Mersin'den selamlar...

Niyetiniz ciddi besbelli

Cuma bey , dilrim her şey yolunda gider.
Mutlu son u yakaladıgınızda da , gönlünüze sinen güzel bir karavan'ınız olur
selamlar .

"Niyetiniz ciddi besbelli

Cuma bey , dilrim her şey yolunda gider.
Mutlu son u yakaladıgınızda da , gönlünüze sinen güzel bir karavan'ınız olur
selamlar ."

Sayın Mehmet bey;iyi dilekleriniz için çok teşekkürler,evet niyet ciddi ama sonuç önemli, selamlar...

İşte ilk fotoğraflar...

IMG 0053

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR