Grand Cherokee (zj) Orjinal Tamponuna Vinç Uygulamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan duman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,019

duman

Kamp III
Yer
gölcük
arkadaşlar orjinal tampona vinç uygulaması için bir yol...elinde alternatif uygulama, resim ve
video olanlar ek yaparsa arşivimiz açısından iyi olur.

Zjbackbone01

Zjbackbone02

Zjbackbone03

Zjbbinstall04

Zjbbinstall07

Zjbbinstall08

Zjbbinstall10

Zjbbinstall11

Zjbbinstall13

Zjbbinstall9

Etiketler

Ynt: Grand Cherokee (zj) Orjinal Tamponuna Vinç Uygulamaları

İşte bu kadar yaaaa....!
Üstelik tam anlamı ile vinç'in heybetinide ortaya koyuyor....!
10 numara Bravo......!

Cüneyt helal sana, iyi yakalamışsın...! Demir tampona ne gerek varki....?

Bu demir tamponları illa orjinal mi almak lazım, iyi bir demirciye yaptırılabilirmi acaba? Çünkü bi tampon için çok geliyor bana 1500 dolar vermek. O paraya güzel bir vinç alırız en azından.
Ama emin olamıyorum güzel birşey ortaya çıkıp çıkmayacağından. Elinde bu demir tamponların ayrıntılı resmi olan varmı acaba, bir demirci ustasına göstereyim.

Vinç için gerekli olan, taşıma tablasının ve şase bağlantı elemanlarının dirençli olması. Tampon yapmanın amacı ise, aracın dış mekanla ya da başka bir araçla temasında direncini artırmak ve doğal olarak hi-jack kullanma olanağı sağlamasıdır.

duman' Alıntı:
arkadaşlar orjinal tampona vinç uygulaması için bir yol...elinde alternatif uygulama, resim ve
video olanlar ek yaparsa arşivimiz açısından iyi olur.

Zjbackbone01

Merhaba Cüneyt Bey,

Uzun zaman olmuş bu konuyu açalı ama ben yeni okudum. Benim tam olarak istediğim bu tarz bir şey. Buna benzer veya orjinal tampon üzerine uygulanış şekli biraz farklı da olsa olur diyebileceğim bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba, konuya uzun zamandır herhangi bir bilgi yazılmamış. Bu veya benzeri uygulamaları yaptıran veya konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR