Hatay Offroad Grubu; Büyük Bahar Turu (08 Nisan 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan menderessereflisan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,989
Ynt: Hatay Offroad Grubu; Büyük Bahar Turu (08 Nisan 2012)

...

Nisan 2012 080

Etiketler

m atilla kupeli' Alıntı:
benden bu kadar tekrar herkese teşekkürler görüşmek dileğiyle hoşçakalın :smiley:
Atilla çok teşekkür ederim katılımınızdan çok mutlu oldum bendeki resimleri yükleyemiyorum tekrar deneyeceğim aile fertlerine ayrıca selamlarımı ilet lütfen,görüşmek dileğiyle

Ekiniz güvenlik kontrollerini geçemedi ve yüklenmedi. Lütfen forum yöneticisi ile danışın,bu yazı çıkıyor modarotöre bildirdim o bende aynı durundayım ımg ile resim yüklüyorum diye yazmış

Bütün Hatay OffRoad grubuna selamlar ;)öncelikle yapmış olduğunuz etkinlikleri ve faaliyetlerinizi imrenerek takip etmekteyim ve kutluyorum :smiley: neden bende yokum diye üzülüyordum tabi öğrencilikten dolayı burda olmadığım için ??? ama artık üniversite eğitimimi( acil yardım ve afet yönetimi) tamamladım. memleketime döndüm ve özel bir hastanede çalışıyorum artık bu tür etkinlikleri kovalamak ve katılmak istiyorum bu forumu takip edersem yeterli olur mu acaba ?

Yusuf bey aramıza hoşgeldiniz. Grup üyelerine bu forumdan veya gerçekten ulaşabilirsiniz. Benzer faaliyetlerimizle ilgili duyurulara buradan ulaşabilirsiniz. Forum içinde HATAY altında veya HATAY Offroad gezileri ile ilgili başlıklar altında telefon numaralarımızı da bulabilirsiniz. Ancak sizinle ilgili bilgileri de yeterince eklerseniz tanıma fırsatı buluruz. Yeni faaliyetlerde buluşmak dileğiyle, grup adına tekrar hoşgeldiniz diyorum.

Güzel faaliyet olmuş tüm katılımcıları kutluyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,545
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
canigd

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR