Hatay Offroad Grubu; Büyük Bahar Turu (08 Nisan 2012)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan menderessereflisan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,466
Ynt: Hatay Offroad Grubu; Büyük Bahar Turu (08 Nisan 2012)

herkese selamlar , ben metin dinler hatay iskenderun arsuz'da bulunuyorum , istanbuldan buraya iş amaçlı geldim , araç olarak landrover discovery 3 kullanıyorum , aracımda herhangi bir aksesuar yok ama bende etkinliklerde bulunmayı isterim, görüşmek üzere kendinize iyi bakın
 

Etiketler
Ynt: Hatay Offroad Grubu; Büyük Bahar Turu (08 Nisan 2012)

Metin bey, "HATAY OFF ROAD GRUBU İLETİŞİM BİLGİLERİ" başlığında belirttiğim gibi, burada biraz kendinizden bahsederseniz ve iletişim bilgilerinizi eklerseniz seviniriz. Faaliyetlerimiz konusunda telefon ile iletişim kursak da, yazılı ve görsel paylaşım için bu siteyi mutlaka kullanıyoruz. Bu sitedekli gerek "TAKVİM" gerekse de "Offroad - AKDENİZ" başlıkları altından da bizi takip edebilirsiniz. Görüşmek dileğiyle...

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69029.0#ixzz2AlgkFUOm
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,220
Mesajlar
1,515,465
Kayıtlı Üye Sayımız
171,852
Kaydolan Son Üyemiz
__yasin__

SON KONULARGeri
Üst