Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Ender Bey arkadaşımızı bir kere daha takdir ettim.
Fark etmemiştim, daha meşhur markalar 650 Kg.lık karavanları,
ucuz olsun diye frensiz yaparken,
bakın Ender bey ne yapmış..!

"Umumi istek üzerine MİNİ karavanlara TORSİYON DİNGİL ve OTOMATİK FREN ilave ettik.

Güney Karavan olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çok amaçlı römorklarda değişiklik yaptık.

Şöyleki : Büyük çoğunluk içinde ayakta durmak istiyor.Biraz da boyutun büyümesini istiyorlar.

Mini karavan özelliklerine fazla dokunmadan bu uygulamaları gerçekleştirdik."

TEBRİKLER GÜNEY KARAVAN..
Tebrikler ediyorum. Bence çok yerinde bir üretici davranışı. Önce güvenlik ve kalite gelmeli. Frensiz sistemle frenli sistemin maliyeti arasında bildiğim kadarıyla epey bir fark var. Burada maliyeti değil de insan hayatını düşünmüş Ender ağabey... Kendisine teşekkür ediyorum.

kartalveat

Kamp III
Yer
İSTANBUL
......... trafik cezalarında hatalı olarak km gibi %10 algılanıyor trafik kanununda toleransla ilgili tek madde var ve o da “trafikte seyreden tüm araçlar” diyerek başlıyor ( b maddesi)

Not: Düzenleme gerekiyor bu yazdığım spesifik madde olmadığından uygulamada ki tek maddedir ve bir nevi açıktır.
%10 dahil ve üzeri hız aşımı cezaya tabidir.Bu orandan aşağıda hız cezası yoktur.(mesela %9 aşımında ceza yoktur)

Madde 51 – Sürücüler, aksine bir karar alınıp işaretlenmemişse yönetmelikte belirtilen hız sınırlarını aşmamak zorundadırlar.

(Değişik:18/10/2018-7148/21 md.) Hız ölçen teknik cihaz veya çeşitli teknik usullerle yapılan tespit sonucuYönetmelikte belirlenen hız sınırlarını;

a) Yüzdeondan yüzde otuza (otuz dâhil) kadar aşan sürücülere 235 Türk lirası,

b) Yüzdeotuzdan yüzde elliye (elli dâhil) kadar aşan sürücülere 488 Türk lirası,

c) Yüzdeelliden fazla aşan sürücülere 1.002 Türk lirası

idari para cezası verilir.
..............................................................

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
"Umumi istek üzerine MİNİ karavanlara TORSİYON DİNGİL ve OTOMATİK FREN ilave ettik.
-------------------------------------------
Belirtmeyi unuttum, Güney Mini 350 KG.
-------------------------------------------
Burada maliyeti değil de insan hayatını düşünmüş Ender ağabey... Kendisine teşekkür ediyorum.
-------------------------------------------------

Gerçekten teşekküre layık bir davranış.
Bravo çok güzel değerlendirmişsiniz.

korona

Yeni Üye
Ender Bey arkadaşımızı bir kere daha takdir ettim.
Fark etmemiştim, daha meşhur markalar 650 Kg.lık karavanları,
ucuz olsun diye frensiz yaparken,
bakın Ender bey ne yapmış..!

Güney Karavan olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çok amaçlı römorklarda değişiklik yaptık.

Şöyleki : Büyük çoğunluk içinde ayakta durmak istiyor.Biraz da boyutun büyümesini istiyorlar.

Mini karavan özelliklerine fazla dokunmadan bu uygulamaları gerçekleştirdik."

TEBRİKLER GÜNEY KARAVAN..

Forum istatistikleri

Konular
100,181
Kullanıcılar
168,089
Son üye
Karaeski

SON KONULAR