Husky Boyard 4 Model Çadırım Satılıktır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freediver2009 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,112

freediver2009

Ömer Yahşi
Yer
İstanbul
Husyk Boyard 4 model 4 kişilik çadır

- Çift giriş ve çıkışlı
- Çift bagajlı
- Sağ ve sol yan taraflarda dış katmanda açılıp kapanabilen havalandırma
- İç katmanda sağ ve sol tarafta ikili cep
- Kapılarda çift açılıp fermuar
- Kapılarda fermuarlı sineklik
- Dış katmanı pollere bağlamak için belirli noktalarda ekstra ip bağlantı desteği.
- Çadırın en üst kısmında bagaj bölümlerine destek için 3. kısa destek polü
- Pollerin lastiklerini yeni değiştirdim.

Yırtık, sökük vs. hiç bir yeri yok. Sorunsuz uzun yıllar kullanılacak bir çadır. 3. kişilik başka bir çadırım var.
Bunu büyük aile çadırı almak için satıyorum.
Takas düşünebilirim. (Arpenaz 4.1 model çadırla)

Çadırın sıfır fiyatı 1.200 TL. makul rakamlarda tutmaya çalıştım. İstanbul içinde Büyükçekmece veya Bayrampaşa'da elden teslim edebilirim.
Şehir dışı kargo alıcıya ait.
Şehir dışından alacaklar için güven konusunda çalıştığım şirket bilgilerini paylaşır emin olunduktan sonra alışveriş yapabiliriz.
İstanbul içi teslim alacaklar için kurar teslim ederim.

Not: Çadır taşıma çantasında ufak bir yırtık mevcut ama zararsızdır. Alta sarı sitedeki ilanımı koyuyorum.

Husky Boyard 4 çadır

Malzemeleri:

Boyard çadırı çift yüzlüdür ve 7,9 ve 8,5mm durawrap poleleri vardır.
Çadırın dış kısmı 185t polyester ile 3000 mm/cm2 pu koruma sağlar ve dikişleri bantlanmıştır.
Çadırın iç kısmı naylon 190t ile nefes alabilir biçimde ve daha iyi hava sirkülasyonu için cibinliği vardır.
Zemin 190t polyester pu kaplaması ile 6000 mm/cm2 koruma sağlar.
Mandalları çeliktir.

Teknik özellikleri:

• Ebatlar: (en x boy x yükseklik) 210 x400 x 130 cm
  • Paket ebatı: 50 x 18 cm
  • Ağırlığı:Min./total 3,4 kg / 3,9 kg
  • Yapısı: çift katmanlı çadır
  • Dış kısım: 185t polyester, su direnci 3000 mm/cm², bantlanmış dikişler
  • Iç kısım: nefes alabilir naylon 190t + cibinlik
  • Taban: 190t polyester pu kaplamalı 6000 mm/cm²
  • Çubuklar: 7,9 mm durawrap poleler

Igneada9

22

Dav

Dav

1536415529529

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.