İsviçre'de Kamp Yaptık, İtalya'yı Ziyaret Ettik

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rawell Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,830

Etiketler
İsviçre'de konaklayarak İtalaya'yı günübirlik ziyaret ettik
Almanya'da yaşıyoruz, Kendi aracımızla Frankfurt'tan yola çıktık. İlk hedefimiz Paradiso Camping in Melano (Milano değil). Kamp alanına salı günü öğleden sonra ulaştık. Etrafı dağlarla çevrili Lugano Gölü kenarında güzel bir yer fakat anayola yakın olması sebebiyle çok sesliydi. Gölde yüzmek serbestti. Ertesi gün Como/İtalya ziyareti gerçekleştirip kamp alanına akşam üzeri geri döndük. Sonraki gün ise Milana'ya doğru hareket ettik. Avrupanın dördüncü büyük katedrali olan Milano katedrali ve üzerindeki devasa altın heykel görülmeye değerdi.

DSCF0036


DSCF0038


DSCF0044
 
Son düzenleme:Galleria'nın içindeki Savini orada en çok ziyaret ettiğim mekandır.

Bir de uygun fiyatlı ve kaliteli İtalyan pizzası yemek isterseniz Charleston Ristorante var.

Galleria'nın doğu girişinden çıkarsanız yaklaşık 100 m ileride sol tarafınızda kalacak.

Keyifli gezmeler 🙂
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,049
Kayıtlı Üye Sayımız
172,016
Kaydolan Son Üyemiz
Taylan Murat KORKMAZ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst