İlk Aracım Cj5 Dizel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arsenikli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,945
Ynt: İlk Aracım Cj5 Dizel

Yağlı tip filtre var benim aracda onu söküp normal kuru filtre koysam ne olur _? açık hava filtresi tarzında

Etiketler

enjektörleri söktürüp nasıl temizlik veya bakım yapıyorlar orasını anlamadım doğrusu... Yarın enjektörlerde çok fazla işeme var değiştirmek lazım dediler dersen hiç şaşırmam. Sakın fahiş fiyatlara enjektör takımı alma derim. Üst model dizel motorların hepsinde kuru filtre var uydurabilirsen olur neden olmasın ama uğraştırır... ama açık hava filtresi tavsiye etmem. ayrıca bence koymayı düşündüğün kuru filtrede mutlaka ön filtre olsun...

arsenikli' Alıntı:
Teşekkür ederim evet tm30 motor var üzerinde verimsiz olduğunu söyleyemiycem yağ yakma vs söz konusuda değil sanırım uzun süre işimi görür diye düşünüyorum hafta içi binmiyorum zaten evde yatıyo sadece hafta sonu kullanıcam, çekişi falan baya iyi bmc servise gösterdim kartalda motor için iyi dediler şimdi enjoktorleri söktürdüm temizlik ve bakım yaptırıyorum aküm sıfır 72 amp yeni aldım sabahları tek marş da alıyor ama havalar soğuk değil kışın bakalım neler olucak bilemiyorum ama şuan iyi gibi , fan takmak derken içerden anahtarla açılan fanlardanmı _?
şu jant lastik konusunu en kısa zamanda çözmek istiyorum jant olarak ne secmelıyım
benim bmc olan jeep de bunlar vardıı güzel de lastikti sıfır almış bi arkaş ondan aldım

106 0203

ilkerilker' Alıntı:
enjektörleri söktürüp nasıl temizlik veya bakım yapıyorlar orasını anlamadım doğrusu... Yarın enjektörlerde çok fazla işeme var değiştirmek lazım dediler dersen hiç şaşırmam. Sakın fahiş fiyatlara enjektör takımı alma derim. Üst model dizel motorların hepsinde kuru filtre var uydurabilirsen olur neden olmasın ama uğraştırır... ama açık hava filtresi tavsiye etmem. ayrıca bence koymayı düşündüğün kuru filtrede mutlaka ön filtre olsun...

Abim bende tam olarak bilemiyorum temizlik ve bakım dediler, işi birazdaha öğrenmeden araştırmadan bişey yaptırmıycam merak etme yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum

Bafralı abi isim neydi _? yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim nasıl temin edebilirim bunları ve maliyeti ne olur acaba _?

arsenikli' Alıntı:
Bafralı abi isim neydi _? yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim nasıl temin edebilirim bunları ve maliyeti ne olur acaba _?
adım ismail jeepi ben kasım ayında aldım aldıgım da üzerindeydi bunlar sahibi yeni almış bunları fakat ben 33 lastik alıcagım için satıyorumm maliyetii ilana 600 yazdım da 4 dünü 500 e vericem
ismail kurt:05445623498 telden ulaşabilirsin.

Arka koltuklar deri kaplandi geldi onleri sokemedim bi turlu vidalar paslanmis siprial ila kesmem lazim vakit bulamadim tek basima calisiyorum bu yuzden sadece aksamlari ugrasabiliyorum vakit buldukca koltuklarin resimlerini bi kac gune atarim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.