İnönü Yaylası - Samanlı Dağları Ova Ekspedisyonu (09 Ekim 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,732

Etiketler
Ynt: İnönü Yaylası - Samanlı Dağları Ova Ekspedisyonu (09 Ekim 2011)

PIKACU' Alıntı:
tesekkur ederım.ınanın cok ısterım.son 3 senedır o bolgeden baska bır yere gıtmıyorum.avucumun ıcı gıbı bılırım artık.her seferınde farklı bır keyıf alıyorum ınanın.havada yagmurlu olacak camura doyulacak bır gun aslında..hıc bellı olmaz gelebılırım belkı.. :smiley: her ne kadar aracım off road a uygun olmasada benı yolda bırakmaz canavarım..blazer var bende bu arada..
Artık blazerda yolda bırakırsa biz yakalım araçlarımızı. :D

Gelirseniz çok iyi olur,tanışmış oluruz hem. Kocaeli bu konularda pek aktif değil ne yazıkki,belki canlandırabiliriz. :smiley:

Assasin' Alıntı:
Herkese selamlar,
Gezebilir Kocaeli grubu olarak pazar günü İnönü Yaylasına çıkmaya karar verdik. GE'de tesadüfen farkettiğim adı sanı olmayan bir ovaya ekspedisyon amaçlı uğrayıp grubumuza yakışır bir ad vereceğiz.Pazar sabahı saat 10:00'da Perşembe Pazarında buluşuyoruz.

Yaklaşık yol uzunluğu 35 x 2 'dir , yakıt olayını ihmal etmeyelim.

ne şans yaa gecen hafta burdaydım sıkıntıdan patladık bu hafta bursa planı yaptım pazara yıne bır gezıye denk geldı yaa :( malesef gelemıyorum yerımede eglenın

berk' Alıntı:
ne şans yaa gecen hafta burdaydım sıkıntıdan patladık bu hafta bursa planı yaptım pazara yıne bır gezıye denk geldı yaa :( malesef gelemıyorum yerımede eglenın
Başka sefere abi , sezon açıldı. Bol bol çıkarız zaten. :smiley:

merhaba arkadaşlar,Bende yeni disco 2 aldım ama offroad donanımı yok yolda bırakmazsa sizlerle tanışmak için katılmak isterim.
ayrıca telsiz taktırmak istiyorum. Sanırım umut beyin uzmanlık alanına giriyor.Bugün hallettirebilirsem yarın içinde iyi olur düşüncesindeyim.

ayhan_41' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,Bende yeni disco 2 aldım ama offroad donanımı yok yolda bırakmazsa sizlerle tanışmak için katılmak isterim.
ayrıca telsiz taktırmak istiyorum. Sanırım umut beyin uzmanlık alanına giriyor.Bugün hallettirebilirsem yarın içinde iyi olur düşüncesindeyim.
Selamlar ,
Aramıza katılmanızdan mutluluk duyarız.Umut Bey'le irtibata geçerseniz gün içerisinde yardımcı olacaktır. :smiley:

ayhan_41' Alıntı:
Araba yahyakaptanda mı acaba ? Armadakent civarında gördüm bir disco ama sizinki mi bilmem. :smiley:

başkan bende hala telsiz yok umut abi fırca atmasın?

lakmadi' Alıntı:
başkan bende hala telsiz yok umut abi fırca atmasın?
Abi sende Toyota olduğu için sorun olmuyor telsiz falan.. Telsize gelene kadar daha çooook şey lazım. :D :D

Arkadaşlar yiyecek içecek işlerini bireysel hallediyoruz,herkes yiyeceğini,içeceğini getirsin,bizim arabada geçen geziden kalma 2 paket kömür olacaktı. Kömür getirmenize gerek yok yani. :smiley:

Assasin' Alıntı:
Abi sende Toyota olduğu için sorun olmuyor telsiz falan.. Telsize gelene kadar daha çooook şey lazım. :D :D
ama vinç var ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR