DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Intercom

'MOTOSİKLET KÖŞESİ' forumunda ismet şerif tarafından 11 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu 658 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

1. ismet şerif

ismet şerif Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    3
    6 Aydır intercom araştırıyorum ve hala alabilmiş değilim. En ucuzundan tutun da en pahalısına kadar araştırdım, Çin sitelerinde araştırdıklarımdan ha alayım diyorum, buradakilerine dönüyorum netice yine sıfır oluyor. Kullandığım kask Nolan, en son gözümü karartıp Nolanın orijinalini alayım dedim, arkadaş son anda - "ya kaskı değiştirirsen ne olacak" dedi ve ben yine intercoma karar veremedim. Ucuz kullanışlı güvenilir intercom tavsiyelerinizi rica ederim.

2. erhanaydin41

erhanaydin41 Kamp I

Alınan Beğeni:
    37
    Motosiklet Bisiklet Scooter Kask Için Spor Stereo Kulaklık Kulaklık MP3 Telefon Siyah
    Motorcycle Bike Scooter Helmet Sports Stereo Headphones Headset For MP3 Phone Black-in Helmets from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
    (from AliExpress Android)
    Ve

Evrensel 3.5mm jack Bluetooth Araç Kiti Hands Free Müzik Alıcısı Ses Adaptörü Hoparlör Kulaklık Araba Oto AUX için Kiti Stereo
    Universal 3.5mm jack Bluetooth Car Kit Hands free Music Audio Receiver Adapter Auto AUX Kit for Speaker Headphone Car Stereo-in Bluetooth Car Kit from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
    Bunu kombine edin....ucuz ve kask ta değiştirseniz al tak.....

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. cmyldz34

cmyldz34 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    Ali express'ten bugün aldım. Ama siz şimdiye kadar almissinizdir

ismet şerif bunu beğendi.

4. ismet şerif

ismet şerif Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    3
    Karar verenediğimden dolayı bir arkadaştan ikinci el Midland BTX2FM aldım, gayet iyi bir intercom çıktı.
    Aliexpressten aldığın intercom ile ilgili bilgi paylaşırsan sevinirim. İş görüyor görmüyor filan.

5. cmyldz34

cmyldz34 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    Geldiğinde paylaşacağım.. Tek adet 145 TL civarı alırsanız. Radyolusundan 1000 mt. 2li aldım 76 dolar.. 285 TL. Ye geliyor.

http://s.aliexpress.com/ZjIjiYbq?fromSns
    İyi günler..

6. KKK06

KKK06 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Scala rider pactalk en iyisi ses kalitesi bağlantı mesafesi çoklu gezilerde on numara

7. cmyldz34

cmyldz34 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    1
    15 günde geldi. Ali express'ten aldığım intercom , gayet iyi , radyosu ve konusma netliği çok iyi düzeyde. Pişman olmadım aldığıma..

2 adet Su Geçirmez Motosiklet Moto FM Radyo ile Kablosuz Bluetooth Kask Interkom Interkom Kulaklık Kask Kulaklık için Rider
    2 pcs Waterproof Motorcycle Moto Wireless Bluetooth Helmet Intercom Interphone Headset with FM Radio Helmet Headset for Rider-in Helmet Headsets from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard

Değerlendirin derim..

İyi günler

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...