İnvertörde V değişimi mümkünmüdür? Yardım rica ediyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan amanos80 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,590

amanos80

Kamp III
Yer
OSMANİYE
Yanlış bir sipariş sonucu, elime 24 V = 220 V invertör geçti. Bunu iade etmeden 12 V= 220 V a çevirebilir miyim? Yardımınızı rica ediyorum.

Etiketler

Ynt: İnvertörde V değişimi mümkünmüdür? Yardım rica ediyorum.

Sabit bir mekanda değil, arabamda kullanmayı düşünüyordum. :smiley:
Toyota pikabı olan bir arkadaşla yarın görüşeceğiz. 24 V olduğunu söyledi bir yanlışlık yoksa. Eğer olmazsa, diğer alternatiflere bakacağım, teşekkürler. ( Reha bey, dediğiniz gibi, oynamaya deymez dediler.)

eğer mühendislik düzeyde elektronik bilgisine sahip değilseniz bunu yapmanız çok zor.12v yapabilmek için içindeki komponentlerde ve smps adı verilen trafoda sarım oranlarında değişiklik yapmanız lazım çook zor görünyor ama imkansız değil.fakat harcayacağınız zamana ve uğraşa değermi bilmem. ama yinede yapmak isterseniz size elektronik ve mühendislik olarak destek verebilirim.

İlginize teşekkürler...
Aldığım site değişimi onayladı ve geri gönderdim. Lazın dediği gibi; " ha pu pana ders olsun! " ;D ;D ;D

İlginize teşekkürler...
Aldığım site değişimi onayladı ve geri gönderdim. Lazın dediği gibi; " ha pu pana ders olsun! " ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR