DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL'DA GDİLEBİLECEK LAND ROVER USTASI?

'ARAÇ TAMİR VE BAKIM SERVİSLERİ' forumunda outdoormen tarafından 25 Aralık 2012 tarihinde açılan konu 29367 kişi tarafından okunmuş, 23 cevap yazılmıştır

1. faithfoxy

faithfoxy Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Selamlar,
    hangi ustaya gittiniz ve memnun kaldınız mı?
    İyi günler.

2. ademland

ademland Kamp I

Alınan Beğeni:
    8
    Slm.saygi değer land rover kullanıcıları altarnatif servis arayanlar için hizmet vermekten onur duyarız. Saygılarımla ADEM KARNUÇU TEL: 0536-287-75-56 ADRES: ATATÜRK OTO SANAYI SITESI 2.KISIM 32.SOKAK NO 1351 MASLAK ISTANbul

3. Yasar1299

Yasar1299 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    4
    Kaporta olayı ne oldu acaba bana da lazım da :smiley:

4. ErdemGk

ErdemGk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar; servis olarak LR Servis 'in iyi olduğunu duymuştum mekanik hizmet veriyorlar. İhtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir. alternatif olarak da Onuş Otomotiv var. ikisi de maslak oto sanayide bu arada.

Arkadaşların yönlendirdiği Oto Mekanik Hüsoff'da burası :smiley:

5. Yasar1299

Yasar1299 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    4
    Bende oto mekanik servise gidiyor iş bilen bir yer kapısında bir sürü araç bekliyor

6. Hakan Reis

Hakan Reis Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba

Bostancı da anıl oto var tavsiye ederim

7. Land Master

Land Master Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben zamanında çok araştırdım kime götüreyim diye Rasim Dereli usta önerdiler bi kaç işyeri değiştirdi bizle onla beraber servis değiştirdik Allaha şükür şimdi kendi yeri var 3 senedir TS Otomotiv Ümraniye de bu Namazgah Tahta caminin arkasında Çarşıya Santrale yakın ona gidiyoruz bu adam işi ingiltere de öğrenmiş oradan Borusan Kıbrısda ustabaşılık yapmış şimdi kendi yerinde çok kaliteli fiyatları çok uygun işçiliği sanıldığın aksine pahalı hiç değil iyide bir arkadaş herkese önerim Rasim Ustadır Ts Otomotiv dir. gidince zaten göreceksiniz müşterileri genelde eskiden beri ona götüren arkadaşlar Sakaryadan Adapazarından Çorludan Çanakkaleden Tekirdağdan gelenler var benim gördüğüm Ankara dan Antalyadan getiren müşterileri varmış

8. Land Master

Land Master Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    alternatif çok ama en iyisi ingilterede gelmiş borusan Kıbrıs ın eski usta başı Rasim Dereli var Ama oümraniye TS oto da

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...