İstifaaaaaaa, Bekle Beni Dünyaaaa!!!!

letsfreenow

Yeni Üye
Memuriyetten ayrıldım. Emekli olmadım. Gayet güzel bir şekilde maaşsız ayrıldım! Zengin miyim? Hayır. Babam fabrikatör mü? İşçi emeklisi. Annemin dedesinin Mısır'da arazileri mi var? Bir ağaç bile yok.

Bir ay içinde dünya turuma Afrika'dan başlayacağım. Naçizane bir de web sitesi kurdum. Öyle ulvi bir görev edinmedim, mazallah. Dört duvar içinde durmadan sızlanan, mutsuz görünen, memnuniyetsiz (numara yapmıyorlarsa) insanlara cesaret verebilirsem ne mutlu.
Amacım hem gezmek hem gönüllü çalışmak hem de insan hikayelerini yazmak, videolar eşliğinde yayınlamak.
Okumak, eşlik etmek, paylaşmak, çoğalmak, "ha gayret" demek isterseniz bekliyorum.

www.letsfreenow.com
Güvenlik Kontrolü Gerekli
Gül Gündüzeri (@letsfreenow) • Instagram photos and videos

AHRAZ

Ana Kamp
harikasınız! muhteşemsiniz! sonuna kadar destekliyorum ve ilgiyle izleyeceğim

highoutput

Zirve
Yer
izmir
Aynisini bugun itibari ile bende yaptim emeklilik yok gelir yok bende hayallerimin pesinden gidiyorum ya nasip dedik , yola koyulduk selamlar

Korhanefendy

Yeni Üye
Helal olsun vallahi... Ben halen aman oğlum okusun , yok efendim masraflar için biraz birikimimiz olsun diye bordro mahkumluğuna devam ederken, aslında hayatın anlamını öğretiyorsunuz bize...
Bol maceralı ve eğlenceli geziler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wankel

Kamp II
Yer
sivas
sitenizi inceledim. hayran olmamak, imrenmemek elde değil. gezi yazılarınızı merakla bekliyor olacağım.

letsfreenow

Yeni Üye
Helal olsun vallahi... Ben halen aman oğlum okusun , yok efendim masraflar için biraz birikimimiz olsun diye bordro mahkumluğuna devam ederken, aslında hayatın anlamını öğretiyorsunuz bize...
Bol maceralı ve eğlenceli geziler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bekara bosanmak kolay derler ama cocugum olsa yine ayni seyi yapardim. Cocuklariyla gezenler de var ustelik bir taraftan da egitim vererek ve calisarak. "Windtraveller" ailesi gibi. Darisi hepimizin basina.

Sent from my SM-G900V using Tapatalk

Forum istatistikleri

Konular
100,197
Kullanıcılar
168,104
Son üye
Ajan0744

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR