DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İzmirde Fotoğrafçılık kursu nu nereden alabilirim?

'FOTOĞRAF SANATI' forumunda serkanguranc tarafından 25 Ekim 2010 tarihinde açılan konu 6114 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. serkanguranc

serkanguranc GIPSY ADVENTURE HOME

Alınan Beğeni:
    1
    Merhaba arkadaşlar....Fotoğrafçılık eskiden beri merak ettiğim fakat yeni zaman ayırabildiğim bir hobim olacak.Bu hafta içinde incelediğim makinalar arasında beğendiğim Canon Eos 500 D yi almak istiyorum.Uzun süredir Canon 710 is ile sualtı fotoğrafları çekiyordum.Ama artık bu işi biraz daha profesyonel yapmak istiyorum.Bu makinayı aldıktan sonra kesinlikle bir kursa gitmek istiyorum.İzmir Karşıyakada yaşıyorum.Sizin İzmirde tavsiye edebileceğiniz kurs veren yerler varmı?

Etiketler:

2. erdemce

erdemce Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: İzmirde Fotoğrafçılık kursu nu nereden alabilirim?

Karşıyaka Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü'ce (Karşıyaka çarşı Ziraat Bankası sokağındaki eski belediye binası) Tayfun Kocaman'ın öğreticiliğiyle kurslar açılmaktadır.
    Şu an itibariyle kontenjan dolmuş; kursa başlamışlar.. Sanırım 2 ay sonra yeni dönem başlacak. Tayfun Kocaman; İFOD'un eski başkanı ve halen Türkiye Fotograf Sanatı Federasyonu yönetim kurulu üyesi.. iyi bir hoca.. selamlar.. :smiley:

3. serkanguranc

serkanguranc GIPSY ADVENTURE HOME

Alınan Beğeni:
    1

Evet dostum biliyorum ve üzüldüm böyle olduğu içinde 15 öğrencilik kurs açılmış ve dolmuş; 2 ay beklemek zorundaymışız.Neyse bakalım bakacaz başımızın çaresine....

4. yedincisanat

yedincisanat Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

İZMİRDE YEDİNCİ SANAT DERNEGİ ADI ALTINDA,İZMİRDEKİ ÇEŞİTLİ ÜNİVERSİTELERİN HOCALARI ÖĞRENCİLERİ VE FOTOĞRAF SANATÇILARININ BİR ARADA BULUNDUĞU BİR DERNEK KURULMUŞTUR.DERSLERE AKADEMİSYEN HOCALAR GİRMEKTEDİR.FOTOĞRAF,SİNEMA VE SENARYO YAZARLIĞI ALANLARINDA EĞİTİM ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.TELEFON:0232 368 80 12 http://www.yedincisanatdernegi.com.tr/

http://www.yedincisanatdernegi.com.tr/

5. asglbstnc

asglbstnc Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. fotoğrafçılık kursu izmir

,
  2. izmir belediyesi fotoğrafçılık kursu