Jeep Willys Truck Uygun Akü

willystruck

gümüşkıravatlıherif
Yer
bilecik
Merhaba,

Jeep Willys Truck 1960 için en uygun ekü hangisidir?
Hem Fiyat açısından uygunu
Hem Araç için uygunu...

FthBlc

Kamp II
72Ah 90 Ah tercih et. 60 Ah bile isini gorur aslinda ama aracinin zor calistigini dusunursek marslama sayinin fazla olcaktir.72 veya 90Ah tercih etmen dahi iyi olur.Aku sehpanin ebatlarinida göz önünde bulundur. Aku Ah buyuk olmasi marslama sayini veya sureni uzatacaktir.calismadimi?marş motorunu yakana kadar devam.şaka biyana iki marsta bitecek bir aku istemezsin heralde.warta mutlu inci önceligin olsun.kalite haliyle ucuz olmaz...zaten aralarinda cokta bir fark yok.

willystruck

gümüşkıravatlıherif
Yer
bilecik
72Ah 90 Ah tercih et. 60 Ah bile isini gorur aslinda ama aracinin zor calistigini dusunursek marslama sayinin fazla olcaktir.72 veya 90Ah tercih etmen dahi iyi olur.Aku sehpanin ebatlarinida göz önünde bulundur. Aku Ah buyuk olmasi marslama sayini veya sureni uzatacaktir.calismadimi?marş motorunu yakana kadar devam.şaka biyana iki marsta bitecek bir aku istemezsin heralde.warta mutlu inci önceligin olsun.kalite haliyle ucuz olmaz...zaten aralarinda cokta bir fark yok.
Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir hiç çalışmadı. benzinde çalıştırıp motorum durumunu yakıtını görmek istiyorum. ilginiz için teşekkür ederim

FthBlc

Kamp II
  1. Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir hiç çalışmadı. benzinde çalıştırıp motorum durumunu yakıtını görmek istiyorum. ilginiz için teşekkür ederim
    Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir hiç çalışmadı. benzinde çalıştırıp motorum durumunu yakıtını görmek istiyorum. ilginiz için teşekkür
Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir hiç çalışmadı. benzinde çalıştırıp motorum durumunu yakıtını görmek istiyorum. ilginiz için teşekkür ederimederimederim
Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir hiç çalışmadı. benzinde çalıştırıp motorum durumunu yakıtını görmek istiyorum. ilginiz için teşekkür ede. Kamyonmu caliatirican.hicbgerek yok

willystruck

gümüşkıravatlıherif
Yer
bilecik
araca uygun akü takıldı şimdi sıra depo temizleme , kaçak tespit ve onarımında...

FthBlc

Kamp II

Forum istatistikleri

Konular
100,199
Kullanıcılar
168,109
Son üye
ozcanciftci

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR