DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Jeep Willys Truck Uygun Akü

'JEEP' forumunda willystruck tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu 1633 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

1. willystruck

willystruck gümüşkıravatlıherif

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    yurtdışı satış
    Merhaba,

Jeep Willys Truck 1960 için en uygun ekü hangisidir?
    Hem Fiyat açısından uygunu
    Hem Araç için uygunu...

2. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    78
    72Ah 90 Ah tercih et. 60 Ah bile isini gorur aslinda ama aracinin zor calistigini dusunursek marslama sayinin fazla olcaktir.72 veya 90Ah tercih etmen dahi iyi olur.Aku sehpanin ebatlarinida göz önünde bulundur. Aku Ah buyuk olmasi marslama sayini veya sureni uzatacaktir.calismadimi?marş motorunu yakana kadar devam.şaka biyana iki marsta bitecek bir aku istemezsin heralde.warta mutlu inci önceligin olsun.kalite haliyle ucuz olmaz...zaten aralarinda cokta bir fark yok.

3. willystruck

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    yurtdışı satış
    Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir hiç çalışmadı. benzinde çalıştırıp motorum durumunu yakıtını görmek istiyorum. ilginiz için teşekkür ederim

4. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    78

5. willystruck

Alınan Beğeni:
    0
    Meslek:
    yurtdışı satış
    araca uygun akü takıldı şimdi sıra depo temizleme , kaçak tespit ve onarımında...

6. FthBlc

FthBlc Kamp II

Alınan Beğeni:
    78
    Aman dikkat diyim.enaz iki gun icinde su beklet.benzin girisine hortumu sok etrafini bi bez yardimiyla tika muslugu ac taliyeden bosalsin.Dogalgaz kacagini cakmala bulmaya calisanlardan olma :smiley: :smiley:

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...