Kahramanmaraş Off-road

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burak koca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,948

burak koca

ÇOK OKUYAN DEĞİL ÇOK GEZEN BİLİR
Mesajlar
8
Tepkime Puanı
0
Yer
İSKENDERUN
Herkese merhaba. Ben İskenderun'dan buraya okumak için geldim ve off road düşkünüyüm ama Kahramanmaraş'ta etkinlik pek göremedim yapılmıyor mu acaba? Yapıldığında ilan edilirse bende iştirak etmek isterim. Kış geliyor burada kış güzel geçiyor diyorlar dağlar çok güzel oluyormuş çok bahsettiler etkinlikler oluşturulursa iletişime geçebilir miyiz???
 

Etiketler
Ynt: Kahramanmaraş Off-road

s.a önce okul hayatında başılar ben askerliği maraşta yaptım ama hiç görmedim off road aracı sitede etkinliği pek yok galiba
 


Ynt: Kahramanmaraş Off-road

teşekkür ederim sayfamızı beğendim. Bundan sonra beraber etkinlik yaparız inşallah ben burdayım :smiley: haberleşirsek her türlü etkinlikte bulunmak isterim...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,208
Mesajlar
1,515,345
Kayıtlı Üye Sayımız
171,836
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzeyin_Oglu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst