DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Kamp Araç Buzdolabı, Termos Çanta

'OUTDOOR' forumunda akalyon tarafından 18 Eylül 2019 tarihinde açılan konu 452 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

1. akalyon

akalyon Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Ankara'da bir abimizin elinde bu kutulardan var. Kendisiyle irtibata geçebilirsiniz. 0543 326 75 09 Yavuz Bey.
    Chronos Advanced marka, yurtdışından ilaç getirmek için kullanılmış köpük kutu.
    Özelliği:
    #28 litre,
    #6 yüzeyi de buz aküsü ile kaplı,
    #+3 den +7 dereceye ısınma süresi testi yapılmış ve 120saat olarak ölçülmüştür.
    #4 Katmanli köpük kutu katmanları:
    1 -kutu
    2 - alüminyuma sarılı 2. Köpük katman
    3 -alüminyum karton yalıtım tabakası
    4 -özel hazneli ve tasarıma sahip buz aküsü
    İç hacmi 28 litre buzdolabı.

IMG-20190914-WA0027.jpg

IMG-20190914-WA0029.jpg

IMG-20190914-WA0031.jpg

IMG-20190914-WA0034.jpg

IMG-20190914-WA0035.jpg

IMG-20190914-WA0047.jpg

Deniz112 bunu beğendi.

2. ince999

ince999 Her ne yaşarsan yaşa,sonunda keyfini çıkar

Alınan Beğeni:
    999
    Meslek:
    Devlet memuru inşaat mühendisi idi emekli ettiler
    İzmir merkez idi değişti EDİRNE Merkez oldu
    Çok güzel kutular.Dışına zırh ta yapıldımı evladiyelik olur.

3. aslan28

aslan28 Dağ Bayır Demedim Dolandım Durdum.

Alınan Beğeni:
    104
    Satıyormu kutuları?

4. Mertosbi

Mertosbi Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Çok havalı güzel bir ürüne benziyor. İnce beyin dediği gibi dışına koruyucu malzeme yapılması gerek gibi.
    120 saat testi hangi dış sıcaklıkta yapıldığı önemli. Zira dış sıcaklık belirleyici faktör bu tip kutularda.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. akalyon

akalyon Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Evet satıyor

6. farazicosmos

farazicosmos Kamp II

Alınan Beğeni:
    56
    fiyatı nedir ?

buz akülerinin içerisinde ne var ve karton kutuların içi neyle dolu ? Allah göstermesin delinme durumunda gıdalarımızı zehirler mi ?

Zaten parayla her yerde satılan buzdolapları içi strafor köpük dışı plastik kaplamadır. Strafor 3 aşağı 5 yukarı aynı kalınlıkta olsa da plastiğin rengi kalınlığı fiyatı etkiler. Bu yüzden stanley gibi markalar pahalıdır. Çünkü üzerine 100 kiloluk adam dahi çıksa plastiği sağlam kalır. İçine direkt yiyecek atsakta yiyecekler temiz kalır. Çünkü en sağlıklı plastik türleride vardır. Ben bu sebeple kutu fiyatlarını merak ettim. Balıkçılarda balık çıktıktan sonra atılan kutulardan temin etmiştim buzluktan çıkarıp koyduğum tavuk etini 2 gün buz aküleriyle buz halinde güneş altında muhafaza etmişti. Belki almasam süre daha da uzardı

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...