DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Kamp Ocağı Seçimi

'TEKNİK EKİPMAN' forumunda TezMertek tarafından 18 Ocak 2007 tarihinde açılan konu 140407 kişi tarafından okunmuş, 201 cevap yazılmıştır

1. Urukain

Urukain Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: Kamp Ocağı Seçimi

merhaba bana şimdi bir tane vidalı kamp ocağı gelecek onun için vidalı kartuşları izmirde nereden bulabilirim bilen var mı acaba?? birde vidalı ocağı kartuşa takıp işimizi bitirdikten sonra kartuş bitmese bile ocağı kartuştan rahatlıkla ayırabiliriz değil mi kolay taşımak için :smiley:

2. tommycan

tommycan Kamp III

Alınan Beğeni:
    2
    Ynt: Kamp Ocağı Seçimi

Dağevi doğa sporları mağazasında vidalı kartuş bulursunuz...

3. begümmm

begümmm Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhabalar bende hafif kamp ocağı arıyorum çok bilgim yok kullanan arkadaşlarım kovea marka önerdi
    sizce nasıl almayı düşündüğüm modeli gönderiyorum düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Kovea BACKPACKERS OCAK

4. Urukain

Urukain Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba acaba nurgazın ng-079 everest ocağını kullanan var mı vidalı kartuşlardan buna geçmeye değer mi acaba ??

5. Exolisher

Exolisher 2003 Lexus ES300 I6

Alınan Beğeni:
    2
    En kısa zamanda sizlere Gsi Pinnacle Camper setini detaylı bir şekilde açıklayacağım.

6. Kampçı23

Kampçı23 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar,
    Biolite campstove-2 ürününü satmak isteyen arkadaş varsa bana bir proje kapsamında acil lazım. Benimle iletişime geçebilir.

7. Kampçı23

Kampçı23 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Bir proje kapsamında acil olarak biolite camp stove-2 modelini arıyorum. Satmak isteyen arkadaşlar varsa bana ulaşsın lütfen

8. Kampçı23

Kampçı23 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Hala satmayı düşünüyorsanız ben acil olarak almak istiyorum.

9. Alpinist_37

Alpinist_37 Ağacı sev yeşili koru ayıyı öp

Alınan Beğeni:
    13
    Alman Edelrid kullanıyorum 7000-8000 m yarı yolda bırakmadı zaten en iyisidir Edelrid

10. alkanzar24

alkanzar24 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba vidalı ve delmeli kartuşların farkı tam olarak nedir delmeli kartuşu içinde bir ocak aldım bu ocak vidalıyada uygunmudur acaba bilgisi olan varsa sevinirim

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...