DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir 10. Geleneksel Kış Kampı Duyurusu Yapıldı. Detaylar İçin Tıklayınız!.

Kano Balıkçılığı Turnuvası

'DENİZ KAYAĞI' forumunda kadriabi tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde açılan konu 247 kişi tarafından okunmuş, 7 cevap yazılmıştır

1. kadriabi

kadriabi Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    Arkadaşlar merhaba..
    Bu başlığı açmaktaki amacım hem "aktif şekilde kano balıkçılığı ile uğraşan kaç kişiyiz",
    hem de "başlık altında aktifleşerek toplu bir etkinlik yapabilir miyiz" sorularıydı..
    Ben Çanakkale bölgesinde yaklaşık 5 senedir bu sporu yapmaktayım..
    Umarım bu başlık amacına ulaşır ve Güzel bir etkinlik düzenleyebiliriz.. YDXJ0226.jpg

ince999 bunu beğendi.

2. inanyildirim

inanyildirim Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    Ben de önümüzdeki sezon için bir kano alıp gölde balık tutmayı hedefliyorum ama ne yüzme biliyorum ne de kanoyla ilgili ne ufak bir fikrim var. Sanırım yine de kano alıp bu işi yapacağım gibi hissediyorum :smiley:

kadriabi bunu beğendi.

3. kadriabi

kadriabi Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    hocam öncelikle bol şans dilerim.. fakat unutmayın ki bu işin şakası olmaz.. yüzme öğrenemeseniz bile en azından can yeleği gibi güvenlik ekipmanlarınızı almayı ihmal etmeyin.. Kanoların dengesi çok zayıf olduğundan dolayı devrilme riskiniz her zaman olacaktır.. belki temel kano eğitimi kurslarını takip edip katılmanızda sizin adınıza faydalı olacaktır.. iyi günler..

inanyildirim bunu beğendi.

4. inanyildirim

inanyildirim Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    ekipmansız yapmayı düşünmüyorum, can yeleği benim için yeterli olacak gibi geliyor. Deathlon'da satılan itiwit şişme bot hakkında yorumalarınızı sorsam bulmuşken. Başlangıç için bu tarz bir ekipman yeterli midir

5. kadriabi

kadriabi Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    ben hiç deneyimlemedim itiwiti ama kullanan arkadaşlar genel olarak memnun.. içine su alma sıkıntısı harici başka bir sorun duymadım.. kıyıdan fazla açılmadan kullanmakta fayda var gene de :smiley:

6. inanyildirim

inanyildirim Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    Almayı düşündüğüm marka - modelin ekipmanlarla birlikte(kürek, can yeleği vs) fiyatı 2500 TL civarı bir maliyeti oluyor. Bu civarlarda önerebileceğiniz bir alternatif var mı

7. kadriabi

kadriabi Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    2
    maalesef polietilen kanoların Türkiyede fiyatları çok pahalı yani 4-5 bin tlden aşağı düzgün birşey bulmak imkansız gibi.. belki ikinci elde bulabilirsiniz.. tabi tek parça polietilen kanonun da saklama ve taşıma zorlukları var itiwit bu konuda çok avantajlı..

8. inanyildirim

inanyildirim Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    5
    benim gibi bir yılda maksimum 4-5 kere kullanıcak biri için polietilen kullanmak mantıklı gibi durmuyor. Olur da etkinlik düzenlerseniz bir şekidle katılmak isterim

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...