Kano Festivali (4 - 5 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,373

orion

Alaman Mucizesi Volkswagen T3'ün hastasıyız
Yer
Sinop
Web
www.volkankaya.com.tr
Yurt dışında örnekleri bilinen ve gün boyu aktiviteler ve eğlenceyle geçirilen, aynı zamanda yeni ekipmanların incelendiği kano festivallerini biliyoruz.
Fakat denizcilik ve su sporları kulütürüne sırtını dönmüş olan ülkemizde böyle bir festival şimdiye kadar ne yazık ki yapılmadı.

Boğaziçi Deniz Kayakçıları Spor Kulübü (BODEKA), Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip KANO FESTİVALİ düzenliyor.
Kano ve kayak üreticilerinin, ithalatçılarının da yer alacağı festivalde son model kanoları inceleyip test etme şansı elde edeceğiz.
Aynı zamanda kano ve deniz kayağının ne olduğunu, neler yapılabildiğini göreceksiniz.
Katılan turizm acentaları sayesinde, tatilinizi denizde geçirmenin ne kadar keyifli olacağını öğreneceksiniz.

4 - 5 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul - Riva'da yapılacak olan festivale, deniz, doğa, macera tutkunlarını bekliyoruz.

Gelişmeleri bu konu başlığı altında ve www.kanofestivali.org adresinde

bodeka.jpg

Etiketler

Ynt: Kano Festivali (4 - 5 Haziran 2011)

Konuyu takip eden arkadaşlar için belirteyim.
Kano Festivalinin tarihleri, bir hafta sarkıtılarak 4 - 5 Haziran olarak değiştirildi.

Duyuru için teşekkürler bu sefer katılacağım umarım deneme fırsatı bulabilirim deniz kayağı ile konular ilk açıldığından beri takipteyim eğitimlerine katılmak istemiştin müsait olup birtürlü olmamıştı ama bu sefer şeytanın bacağını kıracağım inşallah.

Birde organizasyon elmas kampıngde olacak kamplı bir organızasyonmu yoksa günü birlik katılımmı olacak yoksa hafta sonu kamp kano deniz olacakmı ona göre hazırlıyalım kendimizi

Sevgili dostlar

İlginize çok teşekkürler.
Öncelikle hemen bir ekleme yapayım, Kano Festivali boyunca Elmas Kamping'e girişler ücretsiz olacak. Özellikle gezenbilir üyelerinin tümünün davetli olduğunu belirteyim :smiley:
Kamping alanının krokisini ve festival alanının yerleşimini http://www.kanofestivali.org/?page_id=31 adresinden inceleyebilirsiniz.
Festival alanının yapılacağı kampingde çadırla ya da karavanla kamp yapma imkanı var. Fakat festival dolayısıyla kamp yapmak için ayrılan alanlar biraz kısıtlanmış durumda.
Kamp yapmak için gelen dostlarımıza asla hayır demeyeceğiz tabi ki ;)

Unutmadan, festivalin yeni afişini de buradan paylaşayım.

Ayrıca, afiş için Süha Abi'ye ve Mustafa'ya teşekkürler.

[attachment=1]

Kanofestafiskck

Volkan Bey, ben de çok uzun zamandır kano eğitimi almak, belki daha sonra da bir ka istiyordum. Sanırım bu konuda da bilgilendirmeler olacaktır. Ctesi, pazar hangi günü gelmemizi tavsiye edersiniz? Ve bu konuda doğrudan kimlerle temasa geçebiliriz..

FERO' Alıntı:
Volkan Bey, ben de çok uzun zamandır kano eğitimi almak, belki daha sonra da bir ka istiyordum. Sanırım bu konuda da bilgilendirmeler olacaktır. Ctesi, pazar hangi günü gelmemizi tavsiye edersiniz? Ve bu konuda doğrudan kimlerle temasa geçebiliriz..

"kano satın almak istiyordum" demek istemiştim :smiley:

FERO' Alıntı:

Merhaba FERO

Festivalde, eğitici seminerlerin tekrarı olacak şekilde hem cumartesi hem de pazar gününe dağıttık.
Yani bu sebeple cumartesi ya da pazar günü arasında çok ciddi bir fark olmayacak.
Festival günü kısa da olsa kano ya da deniz kayağıyla suda olmanın neye benzediğini göstermek için ziyaretçileri suya alacağız.
Fakat bizim "temel eğitim" dediğimiz asıl eğitim süreci festivalde olmayacak, ilerleyen haftalarda olacak.

Fesitvalin öne çıkan bir özelliği de kano / deniz kayağı almak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyor olması.
Kimler için hangi kayağın uygun olduğunu anlatarak yardımcı olmaya çalışacağız.
Zaten birçok firma da orada olacak, onların ürünlerini test edebileceğiz.

Festivalle ilgili dilerseniz benimle irtibat kurabilirsiniz,
Volkan Kaya
536 550 28 80

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR