Karavan Almak İstiyorum Yardım Lütfen..!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zedzestion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,306
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Karavan Almak İstiyorum Yardım Lütfen..!

mustafayetim' Alıntı:
Mustafa bey linkini verdiğiniz motokaravan 30 binlira idi.ELtesanın elinde hazır olduğunu söylediğiniz Hymer sporting 465 fiatı ne kadar ?

Eltesanın bana mail yoluyla gönderdiği tüm Hymer modellerinin fiyatlarını yayınlasam acaba ayıp etmiş olur muyum.:smiley: gelecek talebe göre yayınlarım.:smiley:

Hymer sporting 465 fiyatı %18 KDV dahil bugünkü kurla 51.000 TL gibi

Etiketler

[SIZE=small]Neyse ben kaldığım yerden yorum alabilmek için kendi taleplerimi dile getirmeye devam edeyim.[/SIZE]
[/size][SIZE=small]Mesela biz ailecek kayak yapmaya bayılırız.2011-2012 somestre tatilinde Avusturya Wörgl dan yer ayırtmamıza rağmen işim yüzünden gidemedik.Çok uygun olduğunu düşündüğüm (1 haftası 1 aile için 300 Euro) kayak pistine 50 metrelik apart otelde ayırtmıştım.Bu sene daha şimdiden 15 gün rezervasyon yaptım.Buyrun buradan http://www.sonnenalp.nl/ inceleyebilirsiniz.Diyorum ki acaba Wörgl a kadar karavan ile gelsem bukadar soğukta konaklayabilir miyim?Kış şartlarına hangi tip karavan daha uygundur?[/SIZE]

gezmen' Alıntı:
Biraz moralinizi bozayım Mustafa Bey; siz bu yıl gezenevle Avrupa'ya çıkmayı unutun bence... ::smiley: "Neden" diye sormadan siz, hemen yanıtlayayım; tercihleriniz netleşmedi, netleşse bile uygulamaya sokmak için zaman az. :( (Temmuz başında Avrupa'ya gitmekten söz ediyorsunuz) Otomobil alıp satmaya benzemez bu iş derim ;) ; ivedi davranıp yanlış bir karar verirseniz, sıkıntı yaşarsınız. ;)

Akçalı durumunuzu bilmiyorum; bildiğim, eşiniz öğretmen. Parasal konularda sıkıntı yoksa, bu yazdıklarımı göz önüne almayın; bakın keyfinize... :smiley: ;)

Kolay gelsin!

Cavid Sezen

Araca çeki demirini taktırayım bende bari onun için vakit kaybetmeyelim:smiley:

zedzestion' Alıntı:
Araca çeki demirini taktırayım bende bari onun için vakit kaybetmeyelim:smiley:

Çekme karavanın çekim alanına girildi sanırım. Dialog iyidir. Eltesan ile görüşmenizde ısıtıcı dahil aksesuarların kodları
ile yazılmasını isteyin. Mustafa arkadaşımız 2.kez ısıtıcı almak zorunda kaldı.

Türkiyede kayak merkezleri karavan kabul etmiyorlar ancak avrupada kayak merkezleri ile yazışarak karavan kabul
eden merkezler öğrenilebilir. Bu yönde bir çalışmanız olursa Kamp Alanları başlığımızda paylaşabilirsiniz.

Mustafa bey! ben Ebru Yetim , truma ısıtıcımızı eşim kış şartlarında da kullandı. Isınma sorunu yok. Taban ısıtması ekletebilirsiniz. Ayaklar sıcacık oluyor.
İlaveten otobüs veya başka araçla şehir merkezine çocukla gitmek zahmetli. Mesela motokaravanlı tatilimizde Gardaland'de çok yağmur yağdı. Akşam 10 olmadan yorulduk. Otobus ise 11.30da kalacaktı ve ailece perişan olduk. Arabamız olsa idi hemen dönerdik. Otopark paraları içinde madem hamama girdik terleyeceğiz diyorum.fakat bizde çok otoparka girdik. Hepside astronomik değildi.
Yolda çekme karavanın zorluğu yok. Zaten hız limiti iki tür içinde hemen hemen aynı. 80 ve 90. Biz karavan arkasına kamera da taktırdık. Oda orta aynanın yokluğu dezavantajını ortadan kaldırıyor.

Yarin bahsetmis oldugum motokaravan ve cekme karavani gormek icin Istanbul'a gidiyorum.
Motocaravan olursa http://www.truma.com/int/en/air-conditioning/aventa-comfort.php bunu almayi dusunuyorum Termosa hemen monte edebileceklerini soyledi.

Selamlar bugun size bahsetmis oldugum Hymer motocaravani aldim.
Suan Termosa'da Truma Aventa Comfort tavan tipi klimasi baglaniyor.

zedzestion' Alıntı:

Hayırlı olsun; güzel gezi ve dinlencelerde kullanmanız dileğiyle. :smiley:

Cavid Sezen

Hayırlı olsun dileklerimle.

edessastelio' Alıntı:
[SIZE=small]
Karavanınız hayırlı, uğurlu olsun.
Mutlu geziler...
[/SIZE]
[SIZE=small]Ahmet Bey cok tesekkurler umarim yasadiklarinizin karsiligini bir daha hic sikinti cekmeyerek alirsiniz.[/SIZE]
gezmen' Alıntı:
[SIZE=small]
Hayırlı olsun; güzel gezi ve dinlencelerde kullanmanız dileğiyle. :smiley:

Cavid Sezen
[/SIZE]
[SIZE=small]Cavid Bey cok tesekkur ederim.Umarim buradaki guzel insanlar ile hep birlikte..[/SIZE]
dalyan' Alıntı:
[SIZE=small]
Hayırlı olsun dileklerimle.
[/SIZE]
[SIZE=small]Tesekkurler..[/SIZE]

Sevindirici haber ,çekme karavancılar çoğalıyor.Umarım beklentilerinizi karşılar karşılamazsa işiniz çok zor.Keyifli gezilerde kullanmanız dileği ile.

zedzestion' Alıntı:

hayırlı olsun güle güle kullanın :smiley:

İyi günlerde kullanın Mustafa bey, iyi bir tercih.

İsterseniz bundan sonra aracınızıda tanıtacağınız farklı sayfa açalım yada buradan devam etmek isterseniz başlığın
adını değiştirelim. Hangisi size uygunsa bildirin lütfen. Selamlar.

tornado57' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun,
bol keyifle, güle güle gezin..

Tesekkurler

mayıstosböce' Alıntı:
Sevindirici haber ,çekme karavancılar çoğalıyor.Umarım beklentilerinizi karşılar karşılamazsa işiniz çok zor.Keyifli gezilerde kullanmanız dileği ile.

Maalesef cekme karavan almadim:(..Aldigimiz Motokaravan:smiley: Dileginiz icin tesekkurler.

buralpdi' Alıntı:
hayırlı olsun güle güle kullanın :smiley:

Tesekkurler

güngör' Alıntı:
İyi günlerde kullanın Mustafa bey, iyi bir tercih.

İsterseniz bundan sonra aracınızıda tanıtacağınız farklı sayfa açalım yada buradan devam etmek isterseniz başlığın
adını değiştirelim. Hangisi size uygunsa bildirin lütfen. Selamlar.

Sevgili Moderatorum siz nasil uygun buluyorsaniz oyle yapabilirsiniz benim icin her iki yolda uygundur.

Umarim "iyi bir tercih derken" 1984 model Hymer motokaravan aldigimi biliyorsunuzdur:smiley:Sn.Bulent Bey yanlis anlamis galiba..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri