Karavan Arayışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arin12 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,485

arin12

Yeni Üye
Merhaba. Deprem riski yüksek olan bir ilde görev yapıyorum. Evime birkaç gün önce geçebildim.. Küçük bebeğim var ve çok tedirginim. Korkularım sebebiyle karavan almayı düşünüyorum. En azından tayin işi olana kadar. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum. Tecrübelerinize ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Aracımız toyota corolla 750 kg altı bir karavanı rahatça çeker mi? Karavanların teknik özellikleri ve donanımlarına dair hiçbir bilgim de yok.

Etiketler
yapıyorum

Şu an arabadan ziyade karavan almam mantıklı olur mu diye düşünüyorum. Deprem korkusuyla alacağım ama çok mu riskli bir karar olur bilemiyorum.
Karavan deprem bölgelerinde,nispeten zarardan sizi uzak tutabilir.
Ucuz karavanlar içinde Güney karavanı öneririm.
Biraz ilkeldir,ama ihtiyaç görür.
Geniş ve ferahtır.

Aman özel yapım karavanlardan ve Afyon üretimi karavanlardan uzak durun.
Bir de NK ve türevlerinden .

Güzel Milletime geçmiş olsun.
Deprem ve ardından sel fena vurdu.

Allah beterinden korusun.

Çok teşekkür ederim şu an Başkent karavan hera modelini buldum. 2022 şubat çıkışlı 89 bin. Fiyatı uygun geldi acaba bir sorunu mu var diye düşünmeden edemiyorum 😊 ama deprem sonrası karavan fiyatlarında artış olduğu için kıyaslama yapamıyorum olan ile olması gerekeni.
Karavan deprem bölgelerinde,nispeten zarardan sizi uzak tutabilir.
Ucuz karavanlar içinde Güney karavanı öneririm.
Biraz ilkeldir,ama ihtiyaç görür.
Geniş ve ferahtır.

Aman özel yapım karavanlardan ve Afyon üretimi karavanlardan uzak durun.
Bir de NK ve türevlerinden .

Güzel Milletime geçmiş olsun.
Deprem ve ardından sel fena vurdu.

Allah beterinden korus

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR