Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 257
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 119,337

atiladi

Zirve
Yer
İstanbul
Bu gün, pop-up II'nin montajlanacağı aracı nihayet teslim aldım...Araç 12m3 2005 model peugeot boxer 2.8 JTD, araç orjinal araç göğüs klimalı, hani sanki pamuklar içinde saklanmış diye bir deyim vardırya, işte araç aynen öyle, sanki pamuklar içinde saklanmış...Araç 2 ön lastik ve ön takım ayar ve bakımı istiyor, bunları acilen yaptırıp, pop-up II'yi tavana montaj ile imalata başlayacağım...

20140718 174448

20140718 174428

20140718 174533

20140718 174525

2000 B  12m3

Etiketler

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

Kolay gelsin. Hayırlı olsun.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başlarken yarısı bitmiş zaten.... ;) kolay gelsin,takipteyim.

Tüm dostlara teşekkür ederim...

Bu gün sabah aracı önce rot balanscıya götürdüm, ön takımda arızalı parça tesbiti istedim, malesef ön takımda hiç bir sorun çıkmadı, ön iki lastiği beğenmedi, mutlaka değiştirilmesini istedi, sonra lastikciye gittim, lastikcide dişleri iyi olan diğer iki lastiği beğenmedi, lif attığını bu lastikle aracın yolda sallayacağını söyledi, hakikatende sallıyordu, durum böyle olunca araca 4 tane sıfır lastik taktık, şimdi hiç bir sorun kalmadı, zaten lastikten başkada sorunu yokmuş..
Sonra söför kapısı dış açma kilit kolunu değiştirdim, yalama olmuş vites topuzunuda değiştirince ilk etaptaki tamir bakım işleride bitmiş oldu...
Sonra eve geri dönüp, aracın içinde karavan dönüşümü için hazırladığım planı bant ile yere işledim, ilk etepta ölçüler gözüme uygun geldi, bir kaç defa daha kontrol edip, işe başlayabilirim...Araca açılacak camların yerlerini ve ölçülerini belirledim, camların siparişlerini hafta içinde vereceğim...

20140719 150443

20140719 150452

Atilla abi lastiklerde marka, tip ve fiyat bilgisi verebilir misin?

Ling long R666, 215/75/16 C, 235 TL... Ling long R666 (235TL)=Bridgestone R623 (375TL)

Linglong R666

Teşekkür ederim. Herhalde 4 mevsimlikler.

Abi Tebrikler allah bitirmeyi nasip eder inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR