Kayseri - Erciyes Dağına Araç İle Çıkma Denemesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deveci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,545
Ynt: Kayseri - Erciyes Dağına Araç İle Çıkma Denemesi

adamlar yapmislar,gayet de guzel gidiyor,agzimin suyu akti videoyu seyrederken,inanilmaz birsey...14,000 $ gibi bi rakam olmasa bu aparat aynen uygulanir.bu aparatin ozelliklerini ve araclara olan uyumunu da okuduktan sonra,hicbir diyecegim kalmadi.MATTRACKS Co.A.B.D. firmasi yapmis istanbulda da bir turk sti satisini yapiyor.sanirim sadece yakit kisimi biraz sikintili.gerisi hayalleri gecmis.
onun haricinde bu adamlar bildiginiz cross motorlari icinde aparat uretmis ve uygulamislar,maksat aracla cikmaksa heryol su anda mevcut diyorum,
destege devam her zaman:smiley:)
abi hic biri olmazsa son secenek 4 ayakli mercedes var,oda kosarak gidecekmis gibi duruyor resimde.:::smiley:))
saygilar...

not:bu aparat unimog a da takiliyor !!!

Etiketler

MOUNTAINBIKER' Alıntı:
adamlar yapmislar,gayet de guzel gidiyor,agzimin suyu akti videoyu seyrederken,inanilmaz birsey...14,000 $ gibi bi rakam olmasa bu aparat aynen uygulanir.bu aparatin ozelliklerini ve araclara olan uyumunu da okuduktan sonra,hicbir diyecegim kalmadi.MATTRACKS Co.A.B.D. firmasi yapmis istanbulda da bir turk sti satisini yapiyor.sanirim sadece yakit kisimi biraz sikintili.gerisi hayalleri gecmis.
onun haricinde bu adamlar bildiginiz cross motorlari icinde aparat uretmis ve uygulamislar,maksat aracla cikmaksa heryol su anda mevcut diyorum,
destege devam her zaman:smiley:)
abi hic biri olmazsa son secenek 4 ayakli mercedes var,oda kosarak gidecekmis gibi duruyor resimde.:::smiley:))
saygilar...

not:bu aparat unimog a da takiliyor !!!
bu üçgen palet nasa tarafından mars araştırmaları için geliştirilmişti.
yıllar önce marstaaraç üstünde görünce bununla çok iyi offroad yapılır diye düşünmüştüm.
daha sonraları benzer paletleri özel şirketlerde imal etti.
sağlık bakanlığı doğuda görev yapacak ducato 4x4 ambulanslar almış ve bu paletlerden takmıştı.daha sonra kullanamadılar verim alamadılar.
tabi verim alamamalarının sebebinin bu paletler olduğunu sanmıyorum.
unimog a bu paletler çok yakışır verimli de olur ama maliyeti yüksek.

hocam
bu fotograf senin icin...:smiley:

hayalde degil gercekteki haliyle....
saygilar.

Pinzgauertrax 966

04/07/2010 günü 5 araç ile erciyese bir gezimiz oldu
yeni almış olduğum unimog u erciyes şartlarında denedim ve tecrübe kazanmaya çalıştım.
bundan sonra erciyesde değişik güzergahlarda keşif gezilerimiz olacak.

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
4 Temmuz Gezisi Linki ( Ben yoktum :smiley: )

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=58594.msg682842#msg682842
link için tşkler ertuğrul abi ben linki göndereyim dedim fırsat olmamıştı

ismail aksu' Alıntı:
daihatsu rock aldım artık bende denerim kısmetse
mrb
arabanız hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.
daha önceden offroad ile uğraştınız mı tecrübeniz varmı?
arabanızda gerekli donanımlar varmı?
bu konuda herhangi bir araştırma,keşif gezisi veya fizibilite çalışması yaptınız mı?
varsa bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak isteriz

BİR TECRÜBEM YOK BİZDE 2 ADET ROCKY VAR 2 SİDE 85 MODEL 1998 CC BİZ AVCIYIZ TIRMANDIMIZ YERLERDE 40 45 DERECE EĞİMLERDE AZÇOK İNİP ÇIKTIK ARACIN BURNUNU GÖRMESEKTE YALNIZ ARACIMIZIN BİRİSİNDE TENTELİ BUNA HARDTOP BAKALİT YAPTIRMAK İSTİYORUZ BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ SAYGILAR BİZDEN

ismail aksu' Alıntı:
BİR TECRÜBEM YOK BİZDE 2 ADET ROCKY VAR 2 SİDE 85 MODEL 1998 CC BİZ AVCIYIZ TIRMANDIMIZ YERLERDE 40 45 DERECE EĞİMLERDE AZÇOK İNİP ÇIKTIK ARACIN BURNUNU GÖRMESEKTE YALNIZ ARACIMIZIN BİRİSİNDE TENTELİ BUNA HARDTOP BAKALİT YAPTIRMAK İSTİYORUZ BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ SAYGILAR BİZDEN
kayseri yeni sanayide bakalitçiler var.bunlardan fiyat alabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.