Kemik Kanseri Konusunda Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DEMİRAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,526
Ynt: Kemik Kanseri Konusunda Yardım

Büyük geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Arkadaşlarıma soruşturayım bende, umarım faydası olabilecek birşeyer bulabiliriz.

Etiketler

Beyefendi Allah şifa versin.İşiaallah en kısa zaman da sağlığına kavuşur.Faydalı olmak güzel ama bazı konularda insanın cevresi olmuyor,ben şimdi o konumdayım.Ama En azından Dua edebiliriz.(gıyabı Dua geri cevrilmezmiş.)iyi haberleri en kısa zamanda bekliyoruz.Allah sşzlere kuvvet ve kolaylık ,kardeşimizede Acil şifalar versin.

bhdrslck' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Arkadaşlarıma soruşturayım bende, umarım faydası olabilecek birşeyer bulabiliriz.
Çok teşekkürler İyi dilekleriniz ve olumlu düşünceleriniz için ALLAH kimseye dert verip derman aratmasın ve aratacaksa en kolay bulunan ilaclı dert versin sağlıklı ve huzurlu ve SEVDİKLERİNİZLE beraber uzun ömürler dilerim

freegraf' Alıntı:
Beyefendi Allah şifa versin.İşiaallah en kısa zaman da sağlığına kavuşur.Faydalı olmak güzel ama bazı konularda insanın cevresi olmuyor,ben şimdi o konumdayım.Ama En azından Dua edebiliriz.(gıyabı Dua geri cevrilmezmiş.)iyi haberleri en kısa zamanda bekliyoruz.Allah sşzlere kuvvet ve kolaylık ,kardeşimizede Acil şifalar versin.
Mehmet bey Duanın yakını ve ırağı olmadığını düşünüyorum Çünki Dua içten gelen bir yakarıştır ve bu ana kadar aldığım en güzel mesaj en güzel DUA sizden geldi Çünki Siz tanımadığınız bir genç kardeş için tamamen ari duygu ile dua ediyorsunuz bu benim için çok önemli ve sizlere teşekkür ediyorum hemde sonsuz kere
Benim sizin için dileğim Sağlıklı ,huzurlu ,neşeli ,ve gönlünüzce bir ömür TABİKİ TÜM SEVDİKLERİNİZLE BERABER
Allah dualarınızı kabul etsin İnşallah

Selamlar Hüseyin bey,Aynı dilekleri size ve iyi niyetli herkes, sayenizde tekrarlayıp diliyorum.Mesaj alınmıştır.Allah kimsenin duasını geri cevirmesin.Şu an başta yakınınıza vede şifa bekleyen herkese acil şifalar versin ve de en kısa zamanda sevenlerini sevindirsin.kalın sağlıcakla.Bu mubarek geceyide unutmayalım.

Hüseyin Bey ; Öncelikle acil şifalar dliyorum ; halam benzer bir ameliyat oldu. (Ancak detaylarda ne kadar benzer bilemiyorum.)
Fakat İstanbulta BALTALİMANI KEMİK HAST. Doktorları ile görüşmenizi öneririm.
Saygılarımla;

Konuyu yeni gördüm, eğer hala dr arıyorsanız bu konuda prof.dr. harzem özger'e görünmenizi tavsiye edebilirim. Kendisine ulaşabilmek için www.onkolojikortopedi.org sitesine bakınız. Çok geçmiş olsun acil şifalar.

Hepinize ayrı ayrı candan teşekkürler ALLAH'A şükürler olsun Ankara onkoloji hastanesinde çok başarılı bir operasyonla yeniden yürümeye başladı ancak pataloji tahlili henüz çıkmadı ve bu gün ( 28/01 /2013 ) Ankara'da ameliyat sonrası ilk kontrolde Tüm dualarım doktorların vereceği sevinçli haber için İnşallah en güzel haberlerle moral bularak hayatına devam edecek
Tüm hastalara acil şifalar dilerken herkese SAĞLIK VE UZUN ÖMÜRLER DİLERİM TÜM SEVDİKLERİ İLE BERABER

geç gördüm yazınızı umarım hastanız şifa bulmuştur, yakın bir arkadaşımın benzer rahatsızlığı konusunda çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir dr. un adı ve adres bilgileri aşağıdadır,

Prof. Dr. Harzem Özger

Fulya Terrace Center 1
Kat: 10 Daire:51
Fulya, İstanbul
Tel: (212) 291 04 86 - 87
Fax: (212) 291 04 88

Hastane:
İstanbul Tıp Fakültesi
Ortopedi ve Travmatoloji ABD
34093 Çapa, Topkapı, İstanbul

İlginize teşekkürler Ankara onkoloji hastanesinde ameliyat oldu ve ÇOK ŞÜKÜR Yürüyor şimdi kemoterapi tedavileri devam ediyor bazı yan etkileri çıkıyor ama bunada çok şükür inşallah daha iyi olacak

Hüseyin Bey, çok geç gördüm yazınızı. Gencecik yeğeninize çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Uzun süredir formla pek ilgilenemedim Ve ÇOK ÇOK Teşekkürler Hepinize Teşekkürler .
Yeğenim ALLAH'A ÇOK ÇOK Şükürler olsun son yapılan kontrollerinde gayet sağlıklı olarak tekrar okuluna döndü eylül ayı itibarı ile 3 ay sonrasına Kontrol için gün verilerek ayrılmıştı hastaneden ve 3 ay sonra yapılan kontrolleri gayet temiz çıktı şimdi okuluna ve normal hayatına devam ediyor Tek DİLEĞİM ALLAH HİÇ KİMSEYE SAĞLIK SORUNU YAŞATMASIN !
telefonla , mesajla , veya bir şekilde ilgilenen tüm arkadaşlarıma tekrar AYRI AYRI TEŞEKKÜRLER
HEPİNİZE SAĞLIKLI VE HUZURLU ve BOL ÇAMURLU GÜNLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR